Skúšku IELTS môžete absolvovať v našich skúškových centrách buď vo formáte na písanom na počítači alebo na papieri. Niektoré z našich skúškových centier ponúkajú aj možnosť absolvovať ústnu časť skúšky IELTS formou videohovoru. Viac informácií nájdete na podstránke IELTS Academic alebo IELTS General Training

Test IELTS Online (len IELTS Academic) môžete absolvovať aj z pohodlia domova alebo na akomkoľvek mieste so spoľahlivým internetovým pripojením.

K registrácii potrebujete platný doklad totožnosti a kartu, ktorou za skúšku zaplatíte online.

Ponuka skúšok Cena Termíny skúšok
IELTS Academic - v skúškovom centre (na papieri alebo na počítači) 230€ Ponuka skúšok
IELTS General Training - v skúškovom centre (na papieri alebo na počítači) 230€ Ponuka skúšok
IELTS Academic Online  230€ Ponuka skúšok

Čo zahŕňa poplatok za skúšku? Úhradou skúšky IELTS získavate prístup k exkluzívnym prípravným materiálom, bezplatným skúšobným testom a ďalším benefitom.

Na prihlásenie potrebujete

  1. Platný preukaz totožnosti (cestovný pas alebo občiansky preukaz vydaný členskou krajinou EU/EHP). Preukaz musí byť platný v deň registrácie, ako aj v deň konania skúšky, kedy urobíme jeho fotografiu. Skúšku IELTS neodporúčame kandidátom mladším než 16 rokov.
  2. Kreditnú kartu - skúšku IELTS môžete uhradiť online priamo na registračnej stránke. V prípade, že za Vás bude skúšku platiť firma na faktúru, dajte nám vopred vedieť a s úhradou počkajte na vystavenie faktúry.

Po úspešnej registrácii 

Po dokončení registrácie Vám príde mailom potvrdenie:

  • s časom začiatku skúšky a miesta jej konania
  • dňa konania ústnej časti Vašej skúšky
  • bezplatný prístup k online prípravným kurzom na IELTS Ready Premium.

Viac informácií o skúške IELTS

Stiahnite a prečítajte si Informácie pre kandidátov (v anglickom jazyku). Nájdete tu všetky dôležité informácie o formáte testu, typoch otázok a výsledkoch testu.