Jazykové skúšky sa konajú v súlade s aktuálnymi nariadeniami vlády SR pre hromadné podujatia momentálne v režime OP. Viac informácií nájdete na stránke www.korona.gov.sk a na exams@britishcouncil.sk.

Prihláste sa na skúšku online a získajte prístup k našim bezplatným prípravným materiálom už dnes.

Každý, kto sa zaregistruje na skúšku IELTS na British Council získa v cene skúšky:

  • exkluzívne prístup k nášmu obľúbenému online prípravnému kurzu Road to IELTS Last Minute course zadarmo (100 interaktívnych cvičení, 9 inštruktážnych videí a dva skúšobné testy IELTS na precvičenie všetkých štyroch zručností)
  • päť kópií certifikátu (Test Report Form), ktoré zadarmo pošleme organizáciám, ktoré uvediete vo svojej žiadosti (napr. imigračné úrady, univerzity a pod.)

Vyberte si formát skúšky IELTS a prihláste sa online

Skúšku IELTS môžete absolvovať v našich skúškových centrách buď vo formáte na písanom na počítači alebo na papieri. K registrácii potrebujete platný doklad totožnosti a kartu, ktorou za skúšku zaplatíte online.

Ak prichádzate na skúšku zo zahraničia, overte si, prosím, aktuálne podmienky vstupu na územie Slovenska na www.korona.gov.sk a na stránke Ministerstva zahraničných vecí SR

Jazykové skúšky sa konajú v súlade s aktuálnymi nariadeniami vlády SR pre hromadné podujatia momentálne v režime OP. Viac informácií nájdete na stránke www.korona.gov.sk a na exams@britishcouncil.sk.

Ponuka skúšok Cena Termíny skúšok
IELTS Academic - v skúškovom centre (na papieri alebo na počítači) 211€  Ponuka skúšok
IELTS General Training - v skúškovom centre (na papieri alebo na počítači) 211€  Ponuka skúšok

Na prihlásenie potrebujete

  1. Platný preukaz totožnosti (cestovný pas alebo občiansky preukaz krajín Schengenského priestoru). Počas registrácie je potrebné nahrať jeho kópiu do systému. Preukaz musí byť platný v deň registrácie, ako aj v deň samotnej skúšky. Skúšku IELTS neodporúčame kandidátom mladším než 16 rokov.
  2. Kreditnú kartu - skúšku IELTS môžete uhradiť online priamo na registračnej stránke. V prípade, že za Vás bude skúšku platiť firma na faktúru, dajte nám vopred vedieť a s úhradou počkajte na vystavenie faktúry.

Po úspešnej registrácii 

Po dokončení registrácie Vám príde mailom potvrdenie:

  • s časom začiatku skúšky a miesta jej konania
  • dňa konania ústnej časti Vašej skúšky
  • prístup k bezplatnému online prípravnému kurzu Road to IELTS Last Minute course.

Viac informácií o skúške IELTS

Stiahnite a prečítajte si Informácie pre kandidátov (v anglickom jazyku). Nájdete tu všetky dôležité informácie o formáte testu, typoch otázok a výsledkoch testu.