British Council na Slovensku ponúka IELTS Academic a IELTS General Training. Prihlásiť na skúšku sa môžete online alebo v niektorom z našich registračných centier. 

Vyberte si spôsob, akým absolvujete skúšku IELTS 

Ak sa chcete prihlásiť na jazykovú skúšku a prichádzate zo zahraničia, overte si, prosím, aktuálne podmienky vstupu na územie Slovenska na www.korona.gov.sk a na stránke Ministerstva zahraničných vecí SR. Aktuálne informácie o cestovných obmedzeniach v rámci Slovenskej republiky nájdete na stránke Ministerstva zdravotníctva SR (COVID Automat).

Ak sa chcete prihlásiť na jazykovú skúšku a prichádzate zo zahraničia, overte si, prosím, aktuálne podmienky vstupu na územie Slovenska na www.korona.gov.sk a na stránke Ministerstva zahraničných veci SR.

UPOZORNENIE: V deň skúšky môžeme od Vás požadovať negatívny test na koronavírus nie starší než 12 hodín. V prípade, že to na Váš termín skúšky bude potrebné, budeme Vás kontaktovať najneskôr 5 dní pred konaním skúšky.

Typ skúšky Poplatok Registrácia
IELTS (Academic alebo General Training) na papieri alebo na počítači* 211 €  Prihlásiť sa

*UPOZORNENIE: skúška písaná na počítači nie je skúškou robenou na diaľku z domu

Pred registráciou si pripravte

 1. Platný preukaz totožnosti (cestovný pas alebo občiansky preukaz krajín Schengenského priestoru) - v rámci registrácie je potrebné nahrať jeho kópiu do systému.
 2. Ak máte menej ako 18 rokov, budete potrebovať písomný súhlas rodiča alebo poručníka. Kandidátom mladším než 16 rokov neodporúčame registrovať sa na skúšku IELTS. 
 3. Stiahnite a prečítajte si Informácie pre kandidátov (v anglickom jazyku). Nájdete tu všetky dôležité informácie o formáte testu, typoch otázok a výsledkoch testu. 
 4. Úhradu poplatku za skúšku. IELTS môžete uhradiť online priamo na registračnej stránke, platobnou kartou v našom zákazníckom centre v Bratislave alebo bankovým prevodom. V prípade, že za Vás bude skúšku platiť firma na faktúru, dajte nám vopred vedieť a s úhradou počkajte na vystavenie faktúry.

  IBAN: SK94 8130 0000 0020 0847 0006
  SWIFT: CITISKBA (Citibank Slovakia a.s.)
  Variabilný symbol: nájdete v automatickom emaili po online registrácii
  Popis: IELTS/Vaše meno/dátum testu

Po úspešnej registrácii 

Po dokončení registrácie dostanete mailom potvrdenie o registrácii. Preto si dobre skontrolujte, že ste pri registrácii uviedli správnu e-mailovú adresu.

Akonáhle Vašu registráciu potvrdíme, získate automatický prístup k bezplatnému online kurzu Road to IELTS

Ústna časť skúšky sa môže konať v ten istý deň ako písomná časti skúšky alebo v priebehu týždňa pred alebo po písomnej časti skúšky. Väčšinou sa ústna časť skúšky koná v ten istý deň ako písomná časť alebo deň pred písomným testovaním. Termín ústnej časti Vám potvrdíme mailom v pozvánke na skúšku najneskôr 3 dni pred konaním prvej časti skúšky.