IELTS (skratka pre International English Language Testing System) je celosvetovo najpopulárnejšia skúška z anglického jazyka. V roku 2016 skúšku absolvovalo 2,9 milióna kandidátov.

IELTS Vám otvorí dvere – pomôže Vám pri každodennom živote, štúdiu a práci kdekoľvek na svete. Viac než 10000 inštitúcií, vrátane vládnych, akademických a personálnych, uznáva certifikát IELTS.

IELTS sa stal jediným testom z anglického jazyka akceptovaným pre účely emigrácie, a to do všetkých krajín, kde je takýto test požadovaný.

Ak žiadate o víza na vysťahovanie sa alebo pobyt vo Veľkej Británii, IELTS je jeden zo schválených certifikátov z anglického jazyka. Viac informácii nájdete v našej sekcii IELTS pre UK víza a imigráciu.

Registrujte sa na IELTS teraz.

British Council je hrdým spoluvlastníkom skúšky IELTS.

Upozornenie

Radi by sme Vás upozornili, že existujú webové stránky, ktoré sa tvária ako registračné stránky British Council na skúšku IELTS. Nie sú však s nami spojené a my nie sme zodpovední za obsah týchto stránok. Pred zadaním osobných údajov sa uistite, že používate náš bezpečný on-line registračný systém a skontrolujte, či je názov "British Council" napísané správne.

Viac informácii o skúške IELTS