Prečítajte si, čo hovoria o štúdiu v Británii ľudia, ktorí mali tú možnosť.

Lucia Klestincova

Lucia Kleštincová

Policy Officer, Európska komisia, Brusel

Ako v prípade mnohých mladých Slovákov, aj mojím životným snom bolo štúdium na prestížnej britskej univerzite. Nemusím preto zdôrazňovať, že rok strávený na London School of Economics považujem za skúsenosť, aká sa v akademickom i súkromnom živote naskytne iba raz. Navyše meno LSE v mojom životopise mi už od čias štúdia otvorilo nejedny dvere. To všetko by som nemohla dosiahnuť bez navštevovania jazykových kurzov British Council a najmä certifikátu IELTS. 

Radoslav Toth

Radoslav Tóth

Právnik, v súčasnosti podpredseda PMU SR

Rozhodnutie študovať vo Veľkej Británii bolo jedným z mojich najlepších životných rozhodnutí. Nielenže som dostal najlepšie vzdelanie v oblasti práva, ale  získal som aj neuveriteľné životné skúsenosti.

Tibor Lalinsky

Tibor Lalinský

Starší výskumný pracovník, Národná banka Slovenska

Štúdium v Anglicku mi rozšírilo obzory, poskytlo mi iný pohľad na hospodársku, menovú i politickú situáciu v Európe a zmenilo môj názor na Kráľovstvo chápané ako zastarané zriadenie brzdiace rozvoj. Dnes vnímam Britániu ako modernú a dynamickú krajinu.

Andrej Schulcz

Andrej Schulcz

Riaditeľ, Slovenská debatná asociácia

Nadväzujúce štúdium v Spojenom kráľovstve mi rozšírilo odborný rozhľad, ukázalo fungovanie vrcholnej univerzity a umožnilo vychutnať londýnsky život.