Pridajte sa k nám! Staňte sa súčasťou medzinárodnej organizácie, ktorá pôsobí vo viac ako 100 krajinách a mení životy ľudí po celom svete.

Naša práca je na dvoch úrovniach - pomáhama jednotlivcom zmeniť ich život k lepšiemu, a zároveň komunikujeme s vládami a partnermi s cieľom dosiahnuť dlhodobé a zásadné zmeny.

Svojim zamestnancom ponúkame možnosti osobného a profesionálneho rozvoja prostredníctvom tréningov, pracovného koučingu a individuálneho vzdelávania. Ponúkame flexibilné formy práce a rôzne ďalšie výhody.

Naším cieľom je, aby bol British Council inkluzívnym zamestnávateľom. Chceme vytvárať príležitosti a minimalizovať prekážky pre všetkých, no najmä pre nedostatočne zastúpené skupiny. Robíme všetko pre to, aby v priebehu nášho výberového a prijímacieho konania, hodnotenia zamestnancov a odmeňovania neprichádzalo k neodôvodnenej diskriminácii, a aby boli vo všetkých našich centrách zaistené spravodlivé podmienky pre kariérny rast a udržanie zamestnancov.

Učiteľ angličtiny - zmluva

Účel práce: Podporovať a zabezpečiť kvalitnú výučbu a efektívne učenie sa angličtiny. Prispievať k dosahovaniu širších cieľov British Council a jej poslania v oblasti kultúrnych vzťahov.

  • Miesto práce: Bratislava
  • Dátum nástupu: 02.09.2024

Viac informácií o pozíicii a o tom, ako sa prihlásiť, nájdete tu.

Uzávierka prihlášok: 7. augusta 2024

Učitelia - Freelance (živnosť)

Učitelia na voľnej nohe sú ústredným prvkom výučbového procesu a očakáva sa od nich, že budú profesionálne pracovať na poskytovaní vysokokvalitných kurzov a na podpore centra.

  • Účel práce: Podporovať a zabezpečiť kvalitnú výučbu a efektívne učenie sa angličtiny.
  • Trvanie: Akademický rok trvá od septembra do júna, plus ponúkame letnú školu v júli a auguste.
  • Miesto: Bratislava, Slovensko
  • Pracovný čas: Väčšina kurzov pre deti a mládež do 18 rokov prebieha v pracovné dni popoludní a večer, kuryz pre dospelých sú ponúkané ráno, doobeda a večer.

Viac informácií o pozícii a o tom, ako sa prihlásiť, nájdete tu.