Kde môžem absolvovať skúšku IELTS na Slovensku?

Ponúkame Vám množstvo termínov v štyroch oficiálnych skúškových centrách na Slovensku: v Bratislave, Trnave, Trenčíne a Košiciach. Skúšku môžete absolvovať v dvoch rôznych formátoch - na papieri alebo na počítači. V oboch prípadoch musíte prísť osobne do nášho skúškového centra. Viac informácií.

Niektoré z našich skúškových centier ponúkajú aj možnosť absolvovať ústnu časť skúšky IELTS formou videohovoru. Viac informácií nájdete na podstránke IELTS Academic alebo IELTS General Training.

IELTS Online (len IELTS Academic) z pohodlia domova alebo na akomkoľvek mieste so spoľahlivým internetovým pripojením. 

Skúškové centrá, ktoré ponúkajú skúšku IELTS na papieri

Bratislava, Trnava, Trenčín a Košice

Skúškové centrá, ktoré ponúkajú skúšku IELTS na počítači

Bratislava, Trnava, Trenčín a Košice

Vyberte si dátum Vašej skúšky IELTS

Nadchádzajúce termíny skúšok sa Vám zobrazia po výbere miesta konania skúšky.

Úhradou poplatku za skúšku získate prístup k exkluzívnym prípravným materiálom, skúšobným testom a mnoho iných benefitov.

Harmonogram skúšky / rozvrh

Časti Listening, Reading a Writing sa budú konať v ten istý deň bez prestávky medzi jednotlivými časťami. Počas dňa sa skúška môže konať doobeda alebo poobede. Doobedná skúška je väčšinou v čase 9:00 až 12:00, poobedná v čase 13:00 až 16:00.

Vyberte si čas ústnej časti skúšky

Čas ústnej skúšky si môžete vybrať pri oboch formátoch skúšky (na papieri aj na počítači). Ak by bolo potrebné z akéhokoľvek dôvodu čas Vašej skúšky zmeniť, dáme Vám vedieť mailom alebo telefonicky. 

Ak sa prihlásite na skúšku IELTS Online, ústnu časť skúšky absolvujete zvyčajne pred časťou Čítanie, Písanie a Počúvanie. Môže sa konať v ten istý alebo v iný deň.

Chcete pracovať, študovať alebo žiť vo Veľkej Británii?

Ak potrebujete pracovné alebo študijné víza, môžu od Vás vyžadovať skúšku IELTS for UK Visas and Immigration alebo IELTS Life Skills.