Kde môžem absolvovať skúšku IELTS na Slovensku?

Ponúkame Vám množstvo termínov v štyroch oficiálnych skúškových centrách na Slovensku: v Bratislave, Trnave, Trenčíne a Košiciach. Skúšku môžete absolvovať v dvoch rôznych formátoch - na papieri alebo na počítači. V oboch prípadoch musíte prísť osobne do nášho skúškového centra. Viac informácií.

Skúškové centrá, ktoré ponúkajú skúšku IELTS na papieri

Bratislava, Trnava, Trenčín a Košice

Skúškové centrá, ktoré ponúkajú skúšku IELTS na počítači

Bratislava

Chcete pracovať, študovať alebo žiť vo Veľkej Británii?

Ak potrebujete pracovné alebo štúdijné víza, možu od Vás vyžadovať skúšku IELTS for UK Visas and Immigration alebo IELTS Life Skills.

Vyberte si dátum Vašej skúšky IELTS

Upozorňujeme, že skúšky IELTS na počítači 19.11.2021 a 1.12.2021 sa konajú v režime pre plne očkovaných. Ostatné termíny skúšok sú v režime OTP. Viac infomácií nájdete na stránke  www.korona.gov.sk.

Ponuka skúšok Cena Termíny skúšok
IELTS Academic - v skúškovom centre (na papieri alebo na počítači) 211€ Ponuka termínov
IELTS General Training - v skúškovom centre (na papieri alebo na počítači) 211€ Ponuka termínov

V cene skúšky máte aj exkluzívne prípravné materiály, bezplatné skúšobné testy a veľa iných výhod.

Harmonogram skúšky / rozvrh

Časti Listening, Reading a Writing sa budú konať v ten istý deň bez prestávky medzi jednotlivými časťami. Počas dňa sa skúška môže konať doobeda alebo poobede. Doobedná skúška je väčšinou v čase 9:00 až 12:00, poobedná v čase 13:00 až 16:00.

Vyberte si čas ústnej časti skúšky

Čas ústnej skúšky si môžete vybrať pri oboch formátoch skúšky (na papieri aj na počítači). Ak by bolo potrebné z akéhokoľvek dôvodu čas Vašej skúšky zmeniť, dáme Vám vedieť mailom alebo telefonicky.