Partnerstvo s nami sa môže týkať prakticky čohokoľvek. Od jednorazového sponzorovania podujatia až po dlhodobú spoluprácu.  Spojiť sily s British Council sa Vám jednoznačne oplatí.

Dôvody, prečo sa stať naším partnerom

Upútajte nových klientov

Existujú klienti, ktorých by Vám British Council vedel získať?

Spoluprácou s nami získate možnosť upútať vybranú cieľovú skupinu poslucháčov, napr. študentov či mladých profesionálov.

Ak sa rozhodnete byť sponzorom British Council podujatia, výstavy či iného programu, prínos našej online a offline marketingovej štruktúry na seba nenechá dlho čakať.

British Council efektívne propaguje produkty a služby rôznych firiem – od leteckých spoločností až po banky.

Zvýraznite Vašu značku

Značka British Council je dôveryhodnou zárukou britskej kvality. Už viac ako 80 rokov pomáhame jednotlivcom i organizáciám na celom svete.

V British Council si vážime všetkých ľudí a zakladáme si na integrite, vzájomnosti, kreativite a profesionalite. Tieto hodnoty trvale sprevádzajú všetku našu prácu.

Či máte záujem byť sponzorom, spolupracovať, alebo sa chcete stať naším oficiálnym partnerom, garantujeme Vám, že British Council vnesie do Vášho podnikania nový rozmer. British Council spropaguje Vaše produkty či služby lokálne i medzinárodne prostredníctvom množstva podujatí, online kampaní či sociálnych sietí.

Dosiahnite Vaše ciele v oblasti Corporate Social Responsibility

Využite naše profesionálne zručnosti v oblasti riadení programov. Pomôžeme Vám tak dosiahnuť Vaše ciele v oblasti Corporate Social Responsibility (CSR).

Plnohodnotná spolupráca s nami zefektívni Vašu snahu. Pomôžeme Vám vyvinúť a spropagovať vybraný program, ako aj vybudovať vzťahy či získať zákazníkov. 

Veľmi dôležitou súčasťou nášho CSR partnerstva je taktiež zapájanie a motivovanie našich partnerov.

Personál zapojený do našich CSR aktivít často vníma silný pocit naplnenia (akoby to dobré “vracal späť”) a príslušnosti k sociálne zodpovednej organizácii.

Dôveryhodnosť British Council na celom svete nám umožňuje propagovať Váš CSR profil na lokálnej i medzinárodnej úrovni.

Využite našu celosvetovú sieť

Už viac ako 80 rokov upevňujeme vzťahy medzi Spojeným kráľovstvom a inými krajinami.

Za ten čas sme úspešne vybudovali pevné vzťahy s predstaviteľmi vlád, politikmi a skúsenými poradcami, ale aj širokou verejnosťou.

Rozsah našej práce siaha od školstva a spoločnosti až po umenie. Vo všetkých týchto oblastiach Vás tým pádom môžeme spojiť s celosvetovou sieťou odborníkov. Naše pôsobisko či aktivity nie sú limitované hranicami jednotlivých krajín. Vďaka tomu máme možnosť vyzdvihnúť činnosť našich partnerov na medzinárodnú úroveň.

Náš globálny vplyv

Spájame jednotlivcov na celom svete prostredníctvom vzdelania a kreatívnych nápadov. Prispievame tak k budovaniu vzájomne výhodných vzťahov medzi Spojeným kráľovstvom a zvyškom sveta.

British Council disponuje bohatými skúsenosťami. V rokoch 2011 – 2013:

  • Spolupracovali sme s 15,390 vládnymi, obchodnými a spoločenskými lídrami z celého sveta
  • Našich podujatí sa zúčastnilo 19,8 milióna návštevníkov 
  • Spolupracovali sme so 427 000 lektormi a profesormi
  • Našich mládežníckych a občianskych aktivít sa zúčastnilo 190 000 dobrovoľníkov
  • a 1,3 milióna vyučovacích hodín sa zúčastnilo 294 000 študentov našich škôl anglického jazyka

Spájame jednotlivcov na celom svete prostredníctvom vzdelania a kreatívnych nápadov. Prispievame tak k budovaniu vzájomne výhodných vzťahov medzi Spojeným kráľovstvom a zvyškom sveta.