Zoznámte sa s našou novou ponukou materiálov pre študentov, učiteľov a rodičov. Nájdete tu všetko - od podkladov na prípravu na jazykové skúšky, materiálov na učenie sa anglického jazyka, po informácie o štúdiu vo Veľkej Británii a to najlepšie z kultúry a umenia Veľkej Británie online. Ak by ste radi dostávali tieto informácie e-mailom, môžete sa prihlásiť do nášho mesačného newslettra.

Zdieľajte ponuku Doma s British Council s Vašou rodinou, študentami a známymi, aby aj oni získali prístup k tomu najlepšiemu z umenia a vzdelávania Veľkej Británie z pohodlia domova.  

Príprava na jazykové skúšky

IELTS  

IELTS webináre zadarmo

Ponúkame Vám bezplatné webináre vedené odborníkmi na skúšku IELTS, ktoré Vám pomôžu s prípravou na túto jazykovú skúšku.

IELTS cvičné testy zadarmo

Vyskúšajte naše bezplatné skúšobné testy a overte si svoje znalosti za takmer skúškových podmienok. Môžete si skontrolovať Vaše odpovede a porovnať ich so vzorovými odpoveďami.  

Mobilné aplikácie 

Stiahnite si naše bezplatné aplikácie, vďaka ktorými si môžete zlepšiť angličtinu a pripravovať sa na skúšku IELTS kdekoľvek sa nachádzate. 

Videotipy  

Zistite, ako čo najlepšie absolvovať všetky časti skúšky IELTS. 

Príprava na skúšku IELTS na počítači (CD IELTS)

Spoznajte širokú škálu našich online prípravných materiálov a zoznámte sa s formátom skúšky IELTS na počítači (tzv. computer-delivered/CD IELTS).

Umenie a kultúra

Živé prenosy divadelných hier britského Národného divadla zadarmo 

Národné divadlo ponúka živé prenosy kompletných divadelných hier, môžete si pozrieť Tajomný ostrova, Shakespearovu Dvanástu noc a mnohých iných. 

Pozerajte online na National Theatre YouTube Channel.

Anglický národný balet

Aj Anglický národný balet ponúka svoje vystúpenia online - napríklad vášnivý balet ‘Zlomené krídla’ od Annabelle Lopez Ochoa, ktorý je inšpirovaný životom ikonickej maliarky Fridy Kahlo. Predstavenia sú časovo obmedzené, nezmeškajte ich!

https://www.ballet.org.uk/enb-at-home/

Pre učiteľov anglického jazyka

Učitelia anglického jazyka nájdu podporu, množstvo praktických zdrojov a materiálov, ako aj možnosti ďalšieho profesijného vzdelávania na našej stránke Teaching English.

Zábava s deťmi

Pesničky a príbehy

Zaspievajte si pesničky a pozrite si príbehy, básničky a rozprávky. Vaše deti budú mať o zábavu postarané a zdokonalia si (nielen) svoju slovnú zásobu v anglickom jazyku. 

Ako sa to robí… Videá

Majú Vaše deti radi vyrábanie? Ukážte im tieto zábavné videá a zistite, čo všetko sa dá robiť a vy-robiť. 

Hry a vtipy 

Aj doma môže byť zábava. Vyskúšajte naše hry, vtipy a jazykolamy a spolu sa zdokonaľujte v anglickom jazyku.  

Učme sa s Timmym

Naučte sa nové slovíčka a zahrajte sa s Timmym a jeho priateľmi v tomto zábavnom vzdelávacom seriály.