Innovation thrives

Svetový leader vo vzdelávaní

Spojené kráľovstvo každý rok prijíma viac ako 400.000 zahraničných študentov vysokých škôl , a je ľahké pochopiť prečo.

Umiestnením na vrchole svetového rebríčka, britské univerzity majú reputáciu v rozvoji zručností, ktoré zamestnávatelia vyhľadajú. Nie je to len o navštevovaní prednášok, ale aj o aktívnom stretávaní sa so svojimi lektormi či už počas seminárov, diskusií a praktických projektov. Toto vám pomôže rozvínúť si kritické myslenie, kreativitu a dôveru.

Prispieva k tomu aj akademická tradícia niektorých z najznámejších svetových univerzít. Budete mať prístup k najnovším zariadeniam vďaka britskej reputácii v oblasti výskumu, ktorý je na svetovej úrovni. UK vzdelanie vám tiež pomôže rozvínúť svoje zručnosti a sebadôveru v anglickom jazyku, čo je atribút, ktorý je vysoko hodnotený zo strany zamestnávateľov po celom svete.

Študentský život

Akákoľvek túžba Vás sem priviedla, a či už budete študovať na univerzite alebo v postgraduálnom štúdiu, na internátnej škola alebo škole ďalšieho vzdelávania, budete sa učiť v bezpečnom, multikultúrnom prostredí. Počas štúdia bude o Vás postarané, pretože všetky UK inštitúcie poskytujú služby a starostlivosť o študentov, na ktorú sa môžete spoľahnúť.  K dispozícii je tiež kultúrne vyžitie, od hudobných festivalov a futbalových zápasov na starobylých hradov až po rušný nočný život.

Dobrá investícia

S nákladmi nižšími než v Austrálii a USA a s kurzami, začínajúcimi od troch rokov, si môžete vychutnať študentský život s vedomím, že ste dobre investovali svoje peniaze.

Prečítajte si viac o vzdelávaní v Spojenom kráľovstve na stránke Study UK: Discover You.