Study in Australia with IELTS

Foto: Sydney Opera House, © Diliff, Creative Commons 

Predložte IELTS ako dôkaz o tom, že máte dostatočné vedomosti z anglického jazyka na štúdium, prácu alebo imigráciu. Takmer 900 tamojších vzdelávacích inštitúcií akceptujú IELTS ako doklad o úrovni znalosti angličtiny.

Štúdium a práca v Austrálii - stiahnite si zadarmo nášho sprievodcu

ŠTUDUJTE ALEBO PRACUJTE V AUSTRÁLII

Austrálske univerzity a organizácie akceptujú fakt, že IELTS je ten pravý nástroj na odzrkadlenie Vašich vedomostí porozumieť, čítať, písať a komunikovať v angličtine. Autormi tohto testu sú svetoví odborníci v hodnotení znalostí anglického jazyka.

Použite náš online vyhľadávací prístroj, ktorí Vám zobrazí informácie o všetkých inštitúciách v Austrálii, ktoré tento test uznávajú. Viac o štúdiu v tejto krajine nájdete aj na stránkach organizácií ako je Study in Australia.

IMIGRUJTE DO AUSTRÁLIE

IELTS sa stal neoddeliteľnou súčasťou imigračných procedúr pre získanie imigračného víza do Austrálie. 

Tento test musí doložiť hlavný žiadateľ o vízum, ako aj druh/družka a dospelí rodinní príslušníci starší ako 18 rokov. Predtým, ako sa na IELTS prihlásite, si zistite, aké skóre, ako aj ktorý modul (Academic alebo General Training) je potrebný pre Váš typ víza.

Viac informácií o podmienkach pre imigračné a študentské víza nájdete, ak navštívite internetovú stránku Australian Department of Home Affairs