Organizácie uznávajúce IELTS

Skúška IELTS je synonymom pre medzinárodnú mobilitu. Výsledky testu IELTS na účely vzdelávania, práce či imigrácie do dnešného dňa akceptuje viac ako 8000 organizácií na celom svete vrátane vlád a iných inštitúcií. IELTS je to jediné, čo potrebujete na otestovanie znalostí angličtiny Vašich študentov, zamestnancov či uchádzačov o zamestnanie.

IELTS Vám spoľahlivo umožňuje:

  • Prijať len pracovníkov, resp. študentov s adekvátnou úrovňou angličtiny.
  • Zistiť úroveň znalostí angličtiny Vašich študentov (zvlášť potrebné v prípade medzinárodných výmenných programov).
  • Zabezpečiť pre Vašich študentov najpopulárnejší jazykový certifikát, ktorý na trhu práce okamžite zaujme pozornosť potenciálnych zamestnávateľov.

Ako sa stať organizáciou uznávajúcou IELTS

Rozšírte obzory svojej inštitúcie a staňte sa jednou z inštitúcií, ktoré uznávajú skúšku IELTS. Po prihlásení zadarmo obdržíte zoznam všetkých organizácií, ktoré IELTS akceptujú. Zašleme Vám takisto aj linky na všetky IELTS internetové stránky. Spolu s nami tak odhalíte milióny potenciálnych kandidátov na skúšku IELTS z celého sveta.

Zaujali sme Vás? V prípade akýchkoľvek ďalších otázok kontaktujte prosím náš IELTS tím na Slovensku.

Prihlásiť sa môžete taktiež online. Trvá to len niekoľko minút. Vyplňte odpovede na naše otázky a my Vás do 14 dní informujeme o výsledku Vášho prijímacieho procesu.

 

Pomôžte Vašim kandidátom – informujte ich!

Aby ste Vaším potenciálnym kandidátom uľahčili prihlasovanie, odporúčame Vám uverejniť požadované počty bodov z testu IELTS na Vašej internetovej stránke. Táto informácia pomôže kandidátom pri výbere inštitúcie. Zároveň tým zjednodušíte proces prihlasovania a zredukujete počet dotazov a pripomienok.

Náš tím na Slovensku Vám pre Vašu internetovú stránku poskytne oficiálne IELTS logá. Kontaktujte náš IELTS tím a zistite viac.

Stiahnite si tiež Sprievodcu pre potenciálne inštitúcie uznávajúce IELTS (PDF 2MB) a zistite viac.