S výučbou anglického jazyka máme viac ako 75-ročnú skúsenosť, preto Vám vieme poradiť, ako študentov na skúšku pripraviť tak, aby dosiahli najlepší možný výsledok a IELTS bodové hodnotenie, ktoré odráža ich úroveň angličtiny.

Naši experti si pre Vás pripravili množstvo materiálov, ktoré sú špeciálne určené pre študentov pripravujúcich sa na skúšku IELTS.

Road to IELTS – online prípravné materiály

Road to IELTS je výnimočný program, ktorý obsahuje množstvo materiálov pre učiteľov a lektorov vyučujúcich prípravné kurzy na skúšku IELTS. Zároveň je prístupný všetkým študentom, ktorí sa ho pri svojej príprave rozhodnú používať.

Všetci kandidáti dosahujú lepšie výsledky, ak vedia, ako test vyzerá a čo majú od neho očakávať. Road to IELTS materiály sú v tomto jedinečné, pretože ponúkajú až 120 hodín intenzívneho zdokonaľovania všetkých 4 testovaných oblastí: čítania, písania, počúvania a rozprávania. Road to IELTS pomáha študentom dosiahnuť požadovaný stupeň úspešnosti. Program je simuláciou skutočného testu. Študenti tak môžu vďaka nemu sledovať nahrávky testovej časti “rozprávanie”, ako aj trénovať jednotlivé úlohy v zadanom časovom limite.

Road to IELTS – pomoc pre učiteľov 

Aj Vaša škola môže získať inštitucionálne povolenie pre Road to IELTS. Využite výhody pre učiteľov:

  • Automatický prístup k materiálom Road to IELTS pre všetkých študentov
  • Možnosť monitorovania pokroku študentov, ako aj vypracovania študijných programov na mieru na základe individuálnych potrieb Vašich študentov
  • Spätná väzba pre Vašich študentov
  • Automatický prístup k rôznym radám a tipom pre všetkých študentov, vďaka ktorým si zlepšia svoje jazykové schopnosti a lepšie porozumejú svojim chybám
  • Materiály založené na reálnych testových úlohách IELTS, ktoré Vašim študentom uľahčia prípravu na skúšku.

Vyskúšajte zadarmo 10 hodinový prístup k Road to IELTS materiálom a zistite, ako pomôžu Vašim študentom pri príprave na skúšku.

Viac IELTS cvičných materiálov nájdete tu.

IELTS Workshopy pre učiteľov

Ponúkame školenia pre učiteľov a lektorov, ktorí pripravujú svojich študentov na skúšku IELTS. Workshopy poskytujú nielen detailný prehľad celej skúšky, ale zameriavajú sa aj na jej konkrétne časti, napr. zlepšenie písania Vašich študentov. Ponúkame taktiež školenia pre vysokoškolských pedagógov, ktorí chcú prehĺbiť svoje znalosti týkajúce sa skúšky IELTS.

Kontaktujte nás a zistite viac o workshopoch vo Vašom meste.