Naučte sa po anglicky s nami! Máme jazykové školy po celom svete a študentom a učiteľom ponúkame množstvo online štúdijných materiálov zdarma.

Získajte u nás sebadôveru v komunikácii v cudzom jazyku a naučte sa ako efektívne komunikovať. British Council Vám ponúka vyše 80 rokov skúseností s výučbou anglického jazyka, aby ste dosiahli Vaše ciele.

Na našich internetových stránkach nájdete množstvo pútavých materiálov pre deti aj dospelých, ako aj cenné rady a podporu pre lektorov a učiteľov anglického jazyka. 

LearnEnglish 

Zdokonaľte Vaše jazykové zručnosti online na našej stránke LearnEnglish. Nájdete tu hry, príbehy, úlohy na počúvanie a gramatické cvičenia.

Na stránkach LearnEnglish Kids alebo LearnEnglishTeens nájdete materiály určené pre deti a tínedžerov.

Ak sa registrujete, môžete sa zapájať do diskusii a klásť otázky. 

TeachingEnglish  

TeachingEnglish je cenným zdrojom pre učiteľov a lektorov anglického jazyka.

Nájdete tu bezplatné materiály na stiahnutie pre deti a dospelých - od krátkych aktivít až po podrobné učebné plány, ako aj články o rôznych aspektov výučby či materiály na ďalšie vzdelávanie učiteľov.

Ak chcete komunikovať s ostatnými používateľmi stránky TeachingEnglish, pridávať komentáre či sťahovať prípravné materiály na jazykové skúšky, musíte sa najprv bezplatne zaregistrovať.

Spolu s členstvom získate:

LearnEnglish Mobile

Chcete zdokonaliť svoje znalosti anglického jazyka? British Council Vám ponúka množstvo aplikácií, s ktorými je učenie angličtiny zábavou. Vďaka nim môžete napríklad:

  • počúvať a pozerať reálne dialógy z kontextov bežného života a tak si zlepšiť svoju schopnosť počúvania s porozumením
  • nahrávať a naučiť sa nové slovíčka prostredníctvom kartičiek so slovnou zásobou, ktoré sú dostupné v rôznych aplikáciách
  • precvičovať si svoju gramatiku vďaka interaktívnym gramatickým aktivitám
  • hrať slovné hry so svojimi priateľmi
  • precvičovať výslovnosť Vašich detí ako aj pozerať rozprávky na tablete.

Aplikácie od British Council sú vhodné pre všetky vekové kategórie študentov angličtiny, vrátane detí. Naše aplikácie sú dostupné v iTunes Store, Google Play, BlackBerry App World a Windows Store. Jednoducho zadajte heslo “British Council” v ktoromkoľvek obchode s aplikáciami. Viac informácií zistíte tu