Materiály pre učiteľov

Učte sa po anglicky u tých najpovolanejších. Ľudia na celom svete využívajú naše učebné centrá. Pre našich študentov i lektorov sú navyše zadarmo dostupné rôzne online materiály.

V British Council Vám dodáme sebadôveru a naučíme Vás efektívne komunikovať. Vďaka naším viac než 70- ročným skúsenostiam v oblasti výuky angličtiny dosiahnete svoje ciele.

Naše internetové stránky zaujímajú dospelých aj deti na celom svete a poskytujú spoľahlivú podporu pre lektorov a učiteľov. 

LearnEnglish 

Naučte sa po anglicky cez internet s našou British Council webovou stránkou. Nájdete na nej hry, príbehy, úlohy na počúvanie a gramatické cvičenia, ktoré zdokonalia Vaše jazykové zručnosti.

V sekcii Počúvaj a pozeraj (Listen & Watch) nájdete množstvo videí a úloh na počúvanie. V sekcii Práca a obchod (Business & Work) nájdete materiály zamerané na zdokonalenie Vašich jazykových znalostí, ktoré Vám zároveň pomôžu dosiahnuť Vaše pracovné ciele. Na stránke nájdete aj novú gramatickú sekciu či cvičné IELTS materiály.

Na stránkach LearnEnglish Kids alebo LearnEnglishTeens nájdete materiály určené špeciálne pre deti a mladých.

Staňte sa členom na stránke LearnEnglish a pridávajte komentáre alebo sa pýtajte vlastné otázky. Zlepšite si angličtinu s nami!  

TeachingEnglish  

TeachingEnglish je jedinečným programom pre učiteľov, inštruktorov a lektorov.

Od krátkych aktivít až po detailné učebné plány, na stránke TeachingEnglish nájdete množstvo užitočných materiálov vhodných na výučbu detí i dospelých, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť. Na stránke objavíte aj množstvo článkov týkajúcich sa rôznych aspektov učenia, ako aj materiály súvisiace s ďalším vzdelávaním učiteľov.

Ak chcete komunikovať s inými používateľmi stránky TeachingEnglish, pridávať komentáre či sťahovať prípravné materiály na skúšku, musíte sa najprv bezplatne zaregistrovať.
Spolu s členstvom získate:

LearnEnglish Mobile

 

Chcete zdokonaliť svoje znalosti anglického jazyka? British Council ponúka množstvo aplikácií, s ktorými je učenie angličtiny zábavou. Vďaka nim môžete:

  • Počúvať a pozerať reálne dialógy z kontextov bežného života a tak si zlepšiť svoju schopnosť počúvania s porozumením
  • Nahrávať a naučiť sa nové slovíčka prostredníctvom kartičiek so slovnou zásobou, ktoré sú dostupné v rôznych aplikáciách
  • Precvičovať si svoju gramatiku vďaka interaktívnym gramatickým aktivitám
  • Hrať slovné hry so svojimi priateľmi
  • Precvičovať výslovnosť Vašich detí ako aj pozerať rozprávky na tablete.

Aplikácie od British Council sú vhodné pre všetky vekové kategórie študentov angličtiny, vrátane detí. Naše aplikácie sú dostupné v iTunes Store, Google Play, BlackBerry App World a Windows Store. Jednoducho zadajte heslo “British Council” v ktoromkoľvek obchode s aplikáciami. Viac informácií zistíte tu