Rovnako ako Vy, aj my sa snažíme rozvíjať jazykové schopnosti a ďalšie dôležité zručnosti Vášho dieťaťa, aby maximálne využilo svoj potenciál. Z tohto dôvodu sme vyvinuli zábavný výučbový program Learning Time with Timmy, na ktorý môžete naviazať v domácom prostredí.

Môžete tak pokračovať v zábavnej výučbe svojho dieťaťa pomocou úplne nových epizód na YouTube a takisto prostredníctvom rôznych aplikácií. Tie sú určené pre deti vo veku od dvoch až šesť rokov, ktoré sa učia angličtinu ako druhý jazyk, ale rovnako sú vhodné i pre deti, ktoré majú angličtinu ako svoj prvý jazyk a potrebujú si rozšíriť slovnú zásobu. 

Sledujte epizódy Learning Time with Timmy určené pre deti

Epizódy Learning Time with Timmy su k dispozícii zdarma na YouTube. Sú založené na výučbovom programe Learning Time with Timmy course a sú zábavné, pútavé a zároveň ponúkajú kvalitný výučbový program. Náš holistický prístup sa odráža v učebných postupoch v  každej epizóde a Vaše dieťa si tak rozvíja nielen jazykové zručnosti, ale tiež tvorivosť či predstavivosť. 

 S barančekom Timmym a jeho priateľmi sa deti hravo naučia nové slovíčka, pesničky a nechajú sa inšpirovať ďalšími činnosťami. 

Sledujte epizódy Learning Time with Timmy na YouTube.