British Council dlhodobo spolupracuje s poprednými britskými vzdelávacími inštitúciami, čím študentom umožňuje študovať na vybranej britskej univerzite absolvovaním skúšok na Slovensku.

Britské vysokoškolské vzdelanie bez vycestovania zo Slovenska

Nie každý má možnosť splniť si svoj sen a študovať na niektorej z britských univerzít. Sme tu, aby sme vám umožnili získať titul na popredných britských univerzitách bez toho, aby ste museli odísť zo Slovenska.

Naším cieľom je, aby bol priebeh skúšky u nás čo najjednoduchší - od momentu, keď sa na ňu prihlásite, až po zverejnenie jej výsledkov. Postaráme sa o organizáciu skúšky, zabezpečíme skúškové miestnosti a vyškolený skúškový personál v súlade s pravidlami vami zvolenej skúšky.

Vám stačí prísť a absolvovať skúšku.

Vyberte si zo zoznamu univerzít, na ktorých môžete študovať.

Inštitúcie, s ktorými spolupracujeme

Open University

Pre zaregistrovanie sa na skúšku Open University je potrebné kontaktovať priamo univerzitu.

Iné univerzity a inštitúcie

Prosím kontaktujte nás na exams@britishcouncil.sk

ODMIETNUTIE zodpovednosti

British Council a organizácie, pre ktoré skúšky administrujeme, robia všetko pre to, aby bola zabezpečená kontinuita skúšok. Napriek tomu môže nastať situácie, keď okolnosti mimo našej kontroly vedie k prerušeniu skúšok alebo k oneskoreniu výsledkov. V takom prípade urobíme všetko v našich silách, aby sme situáciu vyriešili čo najskôr. Zodpovednosť British Council ako administrátora skúšok je vymedzená vrátením registračného poplatku alebo určením náhradného termínu skúšky.