Výber tých najlepších online materiálov od British Council na učenie sa angličtiny úplne zdarma.

Learn English aktivity

Naučte sa po anglicky s British Council webstránkou pre dospelých. Stránka obsahuje množstvo textov, audio i video nahrávok a viac než 2000 interaktívnych cvičení. Staňte sa jej členom a využívajte všetky výhody – od možnosti pridávania príspevkov a komunikovania s inými používateľmi až po sťahovanie užitočných materiálov.

LearnEnglish website

Learn English hry

Kto povedal, že učenie angličtiny nemôže byť zábavné? Hry každého druhu Vás nielen niečo naučia, ale aj pobavia. Stovky kreslených vtipov Vám navyše pomôžu ľahšie sa učiť. Vyskúšajte to sami.

LearnEnglish website: Fun & Games

Learn English s audio and video nahrávkami

Pre Vašu spokojnosť Vám ponúkame množstvo audio a video materiálov, napr. digitálne nahrávky príbehov, audio nahrávky seriálov, BBC televízne programy týkajúce sa učenia angličtiny, ako aj videá vysvetľujúce správne použitie fráz v rôznych situáciách.

LearnEnglish website: Listen & Watch

Learn English pre deti

LearnEnglish Kids je zábavno-náučná webstránka pre deti vo veku od 5 do 12 rokov, ktoré sa učia po anglicky. Online hry, pesničky, videá a ďalšie aktivity týkajúce sa gramatiky a slovnej zásoby sú zamerané na rozvíjanie detskej gramotnosti. LearnEnglish Kids však slúži aj pre rodičov a učiteľov. Stovky materiálov si môžete kdekoľvek zadarmo vytlačiť, a tak máte možnosť učiť svoje deti aj v pohodlí domova.

LearnEnglish Kids website

Learn English pre tínedžerov

Učíte sa angličtinu v škole? Ste rodičia školopovinných detí? Potom je webstránka LearnEnglish Teens určená špeciálne pre Vás. Tipy a triky zamerané na 13-17 ročných mladých ľudí sa týkajú hlavne gramatiky a slovnej zásoby. Stránka tiež ponúka hlavne zábavné aktivity, videá, hry a puzzle.

LearnEnglish Teens website

Obchodná angličtina

Rozprávate po anglicky? Chceli by ste si zlepšiť znalosti v oblasti obchodnej angličtiny? Radi by ste sa zamestnali v medzinárodnej firme? Ak si nie ste istí Vašimi vedomosťami a komunikačnými schopnosťami, neváhajte a využite našu pomoc. Zlepšite si Vaše jazykové znalosti s British Council.

LearnEnglish website: Business & Work

Učte sa angličtinu s futbalom

Ak sa učíte angličtinu a máte záujem o futbal, Premier Skills English vám pomôže zlepšiť si svoju angličtinu tým, že sa dozviete viac o kluboch a hrách Premier League. Môžete sa tiež dozvedieť viac o zápasoch a pravidlách Premier League, zahrať si hry a zúčastniť sa kvízov.

Premier Skills English website