Osoba používajúca MyTutor v počítači

Osobný prístup - keď to potrebujete

Zdokonaľte si svoje zručnosti v angličtine zábavným a interaktívnym spôsobom pomocou našej vynikajúcej osobnej služby výučby, ktorá je zostavená pre vaše potreby. Čokoľvek chcete dosiahnuť s vašim učením angličtiny, naši lektori vám pomôžu pôsobiť ako poradca, tréner a sprievodca.

Čo je to EnglishScore Tutors?

EnglishScore Tutors je osobná služba výučby, ktorá ponúka 30-minútové individuálne on-line lekcie angličtiny, ktoré schválili lektori inštitúcie British Council. Bez ohľadu na to, či sa učíte angličtinu pre potreby svojej kariéry, osobného rozvoja alebo cestovania, EnglishScore Tutors je zábavný a interaktívny spôsob rozvoja zručností, ktoré potrebujete.

Naši vysokokvalifikovaní lektori vypracujú spolu s vami študijný plán, ktorý je zameraný na dosahovanie cieľov, a ako inštruktori nájdu miesto a prístup, ktorý pracuje za vás. Vyučovacie lekcie sú založené na konverzácii a navrhnuté sú tak, aby vás donútili hovoriť s istotou.

Prispôsobené flexibilné učenie

Naše individuálne vyučovacie lekcie sú úplne prispôsobené vašim potrebám; zvoľte si tému alebo zručnosť, ktorú chcete zlepšiť, alebo si vyberte z plánu vzdelávania. Ak nemáte istotu, od svojho lektora si môžete vyžiadať odborné odporúčania. Váš lektor vám po skončení každej lekcie poskytne podrobnú spätnú väzbu o vašom rečníckom výkone.

Naši lektori sú k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni - vrátane víkendov a sviatkov - takže svoje lekcie si môžete naplánovať v časoch, ktoré vám vyhovujú.

Začíname

Žiadne sťahovanie nie je potrebné Všetko čo potrebujete sú počítač, prehliadač Google Chrome, webová kamera, mikrofón a pripojenie na internet.

Po skončení vašej prvej lekcie získate prístup k úplne prispôsobenému plánu vzdelávania - vrátane gramatických a rečníckych tém - aby ste mohli pracovať so svojim lektorom. V balíkoch po 3, 10 alebo 20 vyučovacích lekcií si môžete rezervovať ďalšie 30-minútové vyučovacie lekcie s vašim lektorom.

Učiť sa od najlepších

Naši lektori majú jedinečné skúsenosti v pochopení zručností v angličtine, ktoré sú potrebné na dosahovanie úspechov na každom modernom pracovisku. Každý lektor je kvalifikovaný v oblasti pedagogiky a tiež pracoval v profesionálnom prostredí so skúsenosťami v rôznych sektoroch vrátane bankovníctva, marketingu, predaja, ľudských zdrojov a viac.

S našimi lektormi sa môžete stretnúť prostredníctvom ich krátkej videoprezentácie, aby ste lepšie porozumeli ich odborným skúsenostiam, vzdelaniu a prízvuku.

Náš systém vám pomôže udržať sa na správnej ceste, sledovať svoj pokrok a dosahovať vaše ciele.