Online hodiny naživo | Personalizované študijné plány | Odborní lektori | Prihlásiť sa k odberu ešte dnes

Prispôsobte štúdium svojim potrebám, vyberte si rozvrh hodín a pracujte s lektormi a študentmi Britskej rady z celého sveta. Program English Online bol odborne navrhnutý s cieľom zlepšiť vaše znalosti anglického jazyka.

  • Prispôsobte štúdium svojim potrebám a nastavte si ciele.
  • Vyberte si rozvrh hodín a sledujte svoj pokrok pomocou našej vzdelávacej platformy na svetovej úrovni.
  • Spojte sa a staňte sa súčasťou svetovej komunity odborných lektorov a študentov Britskej rady v 55-minútových živých online interaktívnych hodinách.
  • Potvrďte svoje vzdelanie a získajte osvedčenie Britskej rady o dosiahnutých výsledkoch uznávané zamestnávateľmi z celého sveta.

Začnite 7-dennou skúšobnou verziou zdarma

Vytvorte si učebný plán, ktorý je flexibilný, vyhovuje vám finančne a kopíruje váš životný štýl. Vyberte si plán predplatného a začnite ešte dnes.

Strieborný (Silver) Zlatý (Gold) Platinový (Platinum)
5 hodín mesačne 10 hodín mesačne 15 hodín mesačne
55-minútové online hodiny 55-minútové online hodiny 55-minútové online hodiny
100% online vyučovanie na počítači alebo tablete 100% online vyučovanie na počítači alebo tablete 100% online vyučovanie na počítači alebo tablete
Prihláste sa k odberu ešte dnes Prihláste sa k odberu ešte dnes s bezplatnou skúšobnou verziou Prihláste sa k odberu ešte dnes s bezplatnou skúšobnou verziou

Čo sa naučíte počas tohto online kurzu

Vďaka programu English Online si môžete nastaviť svoje vzdelávacie ciele a vybrať si z rôznych typov hodín od angličtiny zameranej na prácu po angličtinu z každodenného života, aby ste si mohli zdokonaliť gramatiku, ústny prejav, výslovnosť atď.

Študujte angličtinu pomocou našej interaktívnej platformy a spojte sa s 10 študentmi v multikultúrnej učebni v časoch, ktoré vám vyhovujú. Sledujte svoj pokrok prostredníctvom testov a hodnotení a získajte živú spätnú väzbu od svojich lektorov.

Naše kurzy najviac vyhovujú študentom s mierne a viac pokročilou úrovňou angličtiny. Ak si nie ste istý svojou aktuálnou úrovňou, nemajte obavy ‒ v programe English Online môžete absolvovať bezplatný test úrovne.