Potrebujete preukázať vašu znalosť anglického jazyka kvôli žiadosti o vízum či imigráciu do Spojeného kráľovstva?

Skúška IELTS patrí medzi jazykové skúšky Secure English Language Tests (SELT) pre UKVI (UK Visas and Immigration). Ak potrebujete certifikát IELTS k vašej žiadosti UKVI, musíte túto skúšku absolvovať na mieste autorizovanom UKVI.

Pre ďalšie informácie o tom, či potrebujete test IELTS a na akej úrovni, navštívte stránku UKVI.

Pozor: Ak žiadate o študentské víza Tier 4 pre štúdium na vysokej škole, overte si, prosím, jazykové podmienky Vami vybranej školy. Väčšina nevyžaduje skúšku SELT na tieto účely a bude Vám stačiť klasický test IELTS. 

IELTS Academic na vízové a imigračné účely do Spojeného kráľovstva

Tento test si zvoľte ak chcete študovať na inej ako vysokej škole alebo potrebujete priložiť k Vašej žiadosti UKVI jazykovú skúšku SELT. Test pozostáva z častí počúvanie, čítanie, písanie a z ústnej skúšky. 

Prihláste sa na test
Zistite, akú známku potrebujete

IELTS General Training na vízové a imigračné účely do Spojeného kráľovstva

Tento test si zvoľte ak chcete študovať/školiť sa vo Veľkej Británií na inej ako vysokej škole alebo potrebujete priložiť k Vašej žiadosti UKVI jazykovú skúšku SELT. Test pozostáva z častí počúvanie, čítanie, písanie a z ústnej skúšky.  

Prihláste sa na test
Zistite, akú známku potrebujete

IELTS Life Skills na úrovni A1

Ak potrebujete preukázať Vaše jazykové znalosti v rámci žiadosti o vízum v kategórii Family, Spouse alebo Partner, test IELTS Life Skills A1 je tou správnou voľbou.

  • Úroveň A1 v Spoločnom európskom referenčnom rámci jazykov (CEFR) zodpovedá ESOL Entry 1 v National Qualification Framework.
  • Test pozostáva z časti počúvanie a z ústnej skúšky.

Prihláste sa na test
Zistite, akú známku potrebujete

IELTS Life Skills na úrovni B1

Ak potrebujete preukázať Vaše jazykové znalosti v rámci žiadosti o vízum v kategórii citizenship/settlement, test IELTS Life Skills B1 je tou správnou voľbou.

  • Úroveň B1 v Spoločnom európskom referenčnom rámci jazykov (CEFR) zodpovedá ESOL Entry 3 na National Qualification Framework.
  • Test pozostáva z časti počúvanie a z ústnej skúšky. 

Prihláste sa na test
Zistite, akú známku potrebujete 

Ak potrebujete IELTS na iné účely ako tie uvedené vyššie, pozrite sa na našu ponuku skúšok IELTS.