An English student using the EnglishScore app to test their level of English

Stiahni aplikáciu Android

Stiahni aplikáciu iOS

Jednoduchý spôsob na otestovanie vašich zručností

Pripojte sa k miliónom ľudí na celom svete a vykonajte test EnglishScore, aby ste skontrolovali svoje znalosti z anglického jazyka a zvýšili svoje skóre len za 40 minút. Svoju úroveň si môžete skontrolovať a svoje výsledky zdieľať so svojimi priateľmi alebo si môžete zakúpiť certifikát.

Prečo vykonať test EnglishScore?

EnglishScore je rýchly a presný test vašej úrovne znalostí z anglického jazyka. Tento test vám umožní ohodnotiť znalosti gramatiky, slovnú zásobu, čítanie a počúvania a môžete ho tiež použiť na ďalšie sebavzdelávanie, aby ste svojmu zamestnávateľovi preukázali úroveň znalostí alebo pripraviť sa na skúšku, ako napríklad IELTS.

AKO FUNGUJE ENGLISHSCORE

  • Stiahnite si aplikáciu - budete potrebovať telefón s operačným systémom Android s prevádzkovou kamerou a mikrofónom
  • Počas 40 minút vykonajte tri testy.
  • Okamžite získajte svoje skóre.

O TESTE ENGLISHSCORE

Tento test poskytuje percentuálne skóre za každú zo štyroch zručností. Hodnotí štyri úrovne medzi A2 (základná) a C1 (pokročilá) podľa CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) (Spoločný európsky referenčný rámec pre jazykové znalosti).

PO VYKONAÍ TESTU MÔŽETE:

  • V interaktívnom prehliadači môžete získať prístup k svojim výsledkom
  • zakúpiť si certifikát na zdieľanie svojho výkonu
  • nahrať svoj certifikát na Linkedln alebo zdieľať jeho kópiu so svojim zamestnávateľom skontrolovať si svoj pokrok ako prípravu na skúšku preskúmať ďalšie kurzy pomocou prispôsobených odporúčaní výučby.

ZÍSKANIE HODNOTY Z VÁŠHO TESTU

Na preukázanie svojej úrovne zamestnávateľovi si budete môcť zakúpiť certifikát.

Test EnglishScore odporučí tiež kurzy British Council na základe vašich výsledkov, aby ste mohli ďalej rozvíjať svoje schopnosti z anglického jazyka.

Stiahni aplikáciu Android

Stiahni aplikáciu iOS