Kvalitní učitelia sú najdôležitejším článkom úspešného vzdelávacieho procesu. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby všetci naši učitelia spĺňali najvyššie kvalifikačné kritéria a mali dlhoročnú skúsenosť s výukou angličtiny.

NAŠI UČITELIA:

  • Všetci naši učitelia majú vysokoškolský titul v oblasti vzdelávania. Mnohí z nich sú držiteľmi certifikátu DELTA (Cambridge University) alebo Trinity College London DipTESOL.
  • Sú veľmi skúsení, všetci majú aspoň dvojročnú prax s výukou angličtiny. 
  • Sú odborníkmi na angličtinu.
  • Všetci sa naďalej aktívne vzdelávajú.

Zoznámte sa s niektorými našimi učiteľmi

Logo Bagel & Coffee Story

Bagel and Coffee Story

10% zľava v prevádzkach Bagel & Coffee Story na čokoľvek z ponuky

Bagel & Coffee Story ponúka organické celozrnné bagle, ľahké šaláty pripravené na počkanie a chutné domáce koláče. Vyberte si z bohatej ponuky nápojov od ručne praženej kávy a ľadových čajov až po 100% čerstvé limonády.

 

LearnEnglish Grammar (UK Edition)

LearnEnglish Grammar (britská verzia)

Zdokonaľte si Vaše znalosti anglickej gramatiky s nami. Tisíce otázok v tomto interaktívnom pracovnom zošite pomôžu začiatočníkom i pokročilým.

Stiahnuť pre:  iOS | Android 

BPP Professional Education logo

BPP Professional Education

Zľava 15% z ceny polročného kurzu z ponuky BPP Professional Education

BPP Professional Education pôsobí už vyše 35 rokov na celom svete, na Slovensku 12 rokov. Je svetovým lídrom v školení a odbornej príprave na medzinárodne uznávané skúšky ako ACCA, CIMA, CIA, DipIFR, CIM, CMI a CIPD. Kurzy sú prispôsobené potrebám jednotlivých študentov a používajú najmodernejší študijný materiál a metódy výučby.

IELTS Official Practice Materials: Volume 1 - SK

IELTS official Practice Materials: Volume 1

IELTS official Practice Materials: Volume 1 Vám poskytuje kompletné vzorové testy pre oba moduly – Academic a General Training, pre všetky časti testu – počúvanie, čítanie, písanie a ústna časť skúšky, vrátane odpovedí a komentárov od skúšajúcich.

Kniha zároveň obsahuje brožúru a CD pre časť počúvanie spolu s odpoveďami na vzorové testy.

Cena 22 EUR

Logo BUBO cestovnej kancelárie

BUBO cestovná kancelária

Kompletnú ponuku zliav cestovnej kancelárie BUBO nájdete v zozname zliav (PDF, 225 kB)

Cestovná kancelária BUBO organizuje poznávacie zájazdy do celého sveta a ponúka intenzívnejšie zážitky o triedu vyššie. 

Ponuka pre držiteľov British Council Club Card: 

  • v prípade, že máte záujem o zájazd s cestovnou kanceláriou BUBO, máte nárok na rovnakú zľavu ako zákazníci, ktorí sa aspoň raz zúčastnili zájazdu dlhšieho ako 9 dní.

 

Logo Hotel Devíin

Hotel Devín

Zľava 20% na vstup do Spa centra, do bazéna, suchej sauny, parného kúpeľa, oddychovej zóny, posilňovne a na prenájom squash kurtu

Tradičný hotel Devín v historickom centre Bratislavy ponúka harmóniu príjemnej atmosféry a noblesy minulosti s moderným vybavením a vynikajúcimi službami. V hoteli nájdete aj elegantntnú francúzsku reštauráciu, thajské masáže a konferenčné priestory pre firemné a súkromné podujatia. 

IELTS Word Power

IELTS Word Power

Pripravte sa na skúšku IELTS! Aplikácia IELTS Word Power Vám pomôže zopakovať si všetko, čo potrebujete. Ponúkame Vám viac než 100 otázok v 11 kategóriách – od vedy a techniky po ekonómiu.

Stiahnuť pre: Android

LearnEnglish GREAT Videos

LearnEnglish GREAT Videos LearnEnglish GREAT Videos

Precvičte si porozumenie anglickému hovorenému slovu pomocou tejto video aplikácie. V 24-och krátkych videách o kultúre Veľkej Británie sa dozviete viac o histórii anglického jazyka, objavíte Londýnske múzeá a obľúbené turistické miesta vo Veľkej Británii.

Na stiahnutie pre: iOS Android

Top Tips for IELTS Academic - SK

Top Tips IELTS Academic

Obsahuje nevyhnutné rady pre všetky štyri časti testu IELTS Academic. Kniha zároveň obsahuje CD-ROM spolu s interaktívnymi praktickými testami, odpovede na vzorové testy a skóre, spätnú väzbu a video k ústnej časti skúšky, aby ste mali jasnú predstavu o tom, čo musíte počas testu robiť.

Cena 20 EUR

Logo kníhkupectva Eurobooks

Eurobooks

Zľava 15% na tovar v anglickom jazyku

Kníhkupectvo Eurobooks má všetko, čo potrebujete pre zvládnutie anglického jazyka: učebnice, cvičebnice, CD nosiče, slovníky. U nás nájdete knihy od Shakespearea po Harryho Pottera a mnoho ďalších autorov, nielen v anglickom jazyku. Eurobooks a jeho bohatá ponuka je tu pre Vás už viac ako 12 rokov.