Kvalitní učitelia sú najdôležitejším článkom úspešného vzdelávacieho procesu. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby všetci naši učitelia spĺňali najvyššie kvalifikačné kritéria a mali dlhoročnú skúsenosť s výukou angličtiny.

NAŠI UČITELIA:

  • Všetci naši učitelia majú vysokoškolský titul v oblasti vzdelávania. Mnohí z nich sú držiteľmi certifikátu DELTA (Cambridge University) alebo Trinity College London DipTESOL.
  • Sú veľmi skúsení, všetci mají aspoň dvojročnú prax s výukou angličtiny. 
  • Sú odborníkmi na angličtinu.
  • Všetci sa naďalej aktívne vzdelávajú.

Zoznámte sa s niektorými našimi učiteľmi

Claire Porter

Claire Porter

Vždy som sa chcela učiť jazyky a aj ich učiť. Po ukončení štúdia nemčiny a španielčiny začala som učiť angličtinu v Španielsku. Mám Trinty diplom v TESOL a ukončený kurz Trinity Young Learners.

Teší ma učiť angličtinu rôzne vekové skupiny a jazykové úrovne. Na mojej práci ma najviac teší, že každý deň je iný a že stretávam ľudú s rôznych zázemí.

Rada čítam, počúvam hudbu, fotografujem a učím sa slovenčinu.

Glenda Murray

Na Slovensku učím už 9 rokov, z toho 6 v British Council. Predtým som učila v Poľsku, Českej republike, republike Costa Rica a Spojenom Kráľovstve. Certifikát CELTA som získala v roku 2000, certifikát na učenie detí a v roku 2005 a certifikát DELTA v roku 2006. Najradšej učím prípravné kurzy na rôzne jazykové skúšky a mládež. Vo voľnom čase sa venujem tancovaniu salsy, bicyklovaniu a turistike.

Júlia Stehliková

Angličtinu som začala učiť v roku 2005. Odvtedy som učila dospelých i deti všetkých vekových kategórií, od 4 do 64 rokov. Predtým, ako som sa stala súčasťou tímu British Council, som 3 roky pracovala ako koordinátor kurzov detí a mládeže a manažérka skúšok. Som certifikovaná skúšajúca na Cambridgeských testoch pre deti a mám IH Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers. Vo voľnom čase si užívam turistiku, chodenie na koncerty a zbieranie ilustrovaných detských knižiek.

Laurent Lapi

Laurent Lapi

Študoval som vo Francúzsku, Švédsku a Austrálii a certifikát Cambridge CELTA mám od roku 2014. Doteraz som učil angličtinu v 5 rôznych krajinách a učenie má napĺňa a teší. Mám skutočne rád jazyky a momentálne sa učím japončinu. V mojom voľnom čase rád cestujem, varím, hrám na gitare, čítam, pozerám filmy a hrám video hry.

Rob Smith

Študoval som na University of Bristol a University of Stockholm. Certifikát Trinity CertTESOL som získal v roku 1999. Vtedy som tiež prvýkrát prišiel na Slovensko. Býval som v Nitre a v Žiline, kde som učil dejepis na gymnáziu. Okrem Slovenska som učil aj vo Švédsku a Spojenom Kráľovstve. V British Council učím od roku 2012. Na živote v “srdci Európy” sa mi najviac páči množstvo ponúkaných kultúrnych podujatí, pretože som veľkým fanúšikom stredoeurópskeho umenia raného 20. storočia. 

Richard Veal

Ako učiteľ angličtiny pracujem už približne 14 rokov a učil som okrem Slovenska aj v Rumunsku. Predtým som pracoval v rôznych zoo a safari parkoch. V súčasnosti sa venujem hlavne Cambridgeským skúškam. V rámci mojej práce v British Council sa zaujímam predovšetkým o špecifické potreby a požiadavky slovenských študentov.

Philip Brooks

Po 20 rokoch ako právnik som radikálne zmenil povolanie. Na Slovensku učím angličtinu od roku 1999 a je to pre mňa radosť. Učím dospelých študentov všetkých úrovní, ale aj deti a mládež od 7 rokov. Mám dlhoročné skúsenosti v prípravných kurzov na Cambridgeské skúšky a svoje skúsenosti využívam na kurzoch právnickej angličtiny. Mám certifikát DELTA a som certifikovaným skúšajúcim Cambridgeských skúšok pre deti a mládež. Mám rád cestovanie, hudbu, literatúru, umenie a fandím HC Slovan.

Edward Egan

Pochádzam z Austrálie, Adelaide. Po univerzite, kde som študoval históriu, som sa presťahoval do Londýna. Po veľmi príjemných 3 rokoch som sa rozhodol zmeniť svoj život a odišiel do Madridu, kde som absolvoval svoju CELTA a začal som pracovať ako učiteľ. Po mnohých šťastných rokoch v Španielsku prišla ďalšia zmena a strávil som 3 roky v Seoul v Kórei. Nedávno som prišiel na Slovensko a teším sa z objavovania tejto časti Európy. Mojimi záujmami sú čítanie, kino, beh, turistika, múzeá ...