Kvalitní učitelia sú najdôležitejším článkom úspešného vzdelávacieho procesu. Preto kladieme veľký dôraz na to, aby všetci naši učitelia spĺňali najvyššie kvalifikačné kritéria a mali dlhoročnú skúsenosť s výukou angličtiny.

NAŠI UČITELIA:

  • Všetci naši učitelia majú vysokoškolský titul v oblasti vzdelávania. Mnohí z nich sú držiteľmi certifikátu DELTA (Cambridge University) alebo Trinity College London DipTESOL.
  • Sú veľmi skúsení, všetci majú aspoň dvojročnú prax s výukou angličtiny. 
  • Sú odborníkmi na angličtinu.
  • Všetci sa naďalej aktívne vzdelávajú.

Edward Egan

"Mám rád priamu interakciu so študentami v triede a teší ma, keď sa dohovoria plynulejšie a s čoraz väčšou ľahkosťou."

Pochádzam z Adelaide v Austrálii. Po štúdiu histórie som žil a pracoval v Londýne, neskôr v Madride, kde som získal aj certifikát CELTA. V Španielsku som prežil mnoho šťastných rokov, neskôr som tri roky pôsobil v Kórey, v Seouli. Na Slovensko som prišiel v roku 2014 a s radosťou objavujem túto časť Európy. K mojím záľubám patria knihy, filmy, beh, turistika a návšteva múzeí.

Philip Brooks

“Som rád, že na kurzoch angličtiny na pracovné účely môžem využiť skúsenosti zo svojej právnickej praxe a dať tak študentom maximum”.

Dvadsať rokov som pracoval ako právnik. Na Slovensku učím angličtinu už 15 rokov a učenie ma veľmi napĺňa. Svoje skúsenosti využívam na kurzoch právnickej angličtiny. Mám certifikát DELTA a som skúšajúcim Cambridgeských skúšok pre deti a mládež. Mám rád cestovanie, hudbu, literatúru, umenie a fandím HC Slovan.