Education fairs

Príďte sa zoznámiť s British Council a ďalšími britskými univerzitami face-to-face. Organizujeme pravidelné podujatia vo viac ako 40 krajinách, kde sa môžete dozvedieť viac o unikátnych študijných príležitostiach a skúsenostiach, ktoré môžete získať vo Veľkej Británii.

Prítomní sú pracovníci z každého typu vysokej školy a sú tu tiež tematicky zamerané informačné stretnutia, takže tu nájdete niečo, čo pomôže vášmu prieskumu ohľadu na to, aké sú vaše záujmy. Či už ste vysokoškolák, postgraduálny študent, výskumný pracovník alebo rodič niekoho, kto sa zaujíma o britské školstvo, budete ťažiť z individuálneho poradenstva.

Okrem stretnutia vystavovateľov, budete mať tiež možnosť zúčastniť sa seminárov a prezentácii podané významnými akademikmi, zástupcami vysokých škôl, našimi vlastnými vzdelávacími poradcami a ďalšími odborníkmi, ako je napríklad UCAS.

Tieto podujatia sú navrhnuté tak, aby vám boli poskytnuté všetky informácie, ktoré potrebujete na pochopenie procesu žiadateľa a urobili ste tak správnu voľbu.

Vstupné je zvyčajne zadarmo. Najlepšie je registrovať sa on-line, aby nedochádzalo k oneskoreniam a aby sa zabezpečilo, že máte všetky informácie o tejto udalosti.

Plánované podujatie:

Kde Podujatie Deň a čas Registrácia
Online International Students Day 15.feb 2017 od 4.00 do 16.00 EST https://goo.gl/Aj53s8