Náš partnerský program ponúka množstvo príležitostí pre Vašich študentov, učiteľov a Vašu školu. Staňte sa našim partnerom a začnite si užívať výhody spolupráce s dôveryhodnou a profesionálnou organizáciou. 

Čo je program Addvantage?

Addvantage je British Council partnerský program určený pre školy, jazykové centrá, univerzity a ďalšie inštitúcie, ktoré k nám každorčne registrujú kandidátov na skúšky. Je to náš spôsob poďakovania sa a tiež privítania našich nových zákazníkov. 

Komu je program Addvantage určený?

Program Addvantage je otvorený pre všetky školy a iné inštitúcie, ktoré svojich študentov cez British Council registrujú na skúšky  Cambridge English Qualification/IELTS/British Council Aptis

Ako program Addvantage funguje?

Úroveň členstva závisí od celkového počtu registrácií kandidátov na skúšky za predchádzajúci školský rok od septembra do Augusta. Ponúkame dve úrovne. 

Počet registrovaných kandidátov Úroveň členstva
6 až 39 Addvantage Basic
40 a viac Addvantage Premium

Vyššia úroveň znamená viac výhod pre Vás a tiež poďakovanie, že ste si vybrali práve British Council ako svojho skúškového partnera.

 

Ako zaregistrujem kandidátov na skúšku do British Council a stanem sa partnerom Addvantage?

Zaregistrovať kandidátov na skúšku do British Council a stať sa našim Addvantage partnerom je naozaj ľahké. Pomôžeme Vám s registráciou študentov a takisto sa postaráme o celú skúškovú administráciu. 
Prosíme kontaktujte nás. Radi Vám poskytneme viac informácií a dozvieme sa o Vašej škole a požiadavkách na skúšky pre Vašich študentov. Sme tu, aby sme Vám pomohli naštartovať. 

  1. Zaregistrujte Vašich kandidátov na skúšky rýchlo a ľahko cez náš online registračný systém.
  2. Pošlite nám vyplnenú Addvantage prihlášku. 
  3. Začnite si užívať výhody už teraz
  4. Registrujte kandidátov každý rok a Vaše členstvo sa Vám automaticky obnoví. 

 

Prečo sa stať naším partnerom?

Our heritage.

Vyučovanie angličtiny a kvalifikovanosť pri testovaní: Ponúkame široké spektrum medzinárodne uznávaných skúšok, testy pre školy a firmy, a to vo viac ako 90 krajinách sveta. Sme odborníci v poskytovaní komplexných služieb pri vyučovaní a testovaní angličtiny.

Our expertise

Profesionalita: Sme uznávanou inštitúciou vďaka integrite pri poskytovaní vysoko kvalitných skúškových služieb a profesionálneho vyučovania a vzdelávania. Naše skúsenosti, rozsah kvalifikácie, spoľahlivosť a zamestnanci sú jasne najlepšie zo všetkých.

Your assurance

Dlhodobá dôvera: V testovaní jazykových schopností sa hrdíme vyše 75 rokmi skúseností. Viac ako 70 testovacích a vzdelávacích inštitúcií na celom svete si u nás s dôverou objednáva testovanie jazykových schopností.

Your advantage

Dostupnosť: Ponúkame priateľské služby a pevne veríme, že skúšky by mali byť dostupné pre každého. Naši skúšajúci sú vyškolení tak, aby dodržiavali pravidlá ochrany detí ako aj požiadavky kandidátov so špeciálnymi vzdelávacími potrebami.

Dôveryhodní partneri pri poskytovaní jazykových skúšok: Partnerstvo je srdcom všetkého, čo u nás v British Council-e robíme a je tomu tak už od našich začiatkov v roku 1934. Naši partneri oceňujú to, že sme globálnou a dobre zosieťovanou inštitúciou, ako aj skutočnosť, že sme dôveryhodnou značkou.

Pozri tiež