Žena prednáša sediacemu publiku

V rámci nášho partnerského programu Addvantage získate mnoho výhod a nových príležitostí pre vašich študentov, učiteľov a pre vašu školu. Staňte sa našim partnerom a začnite spoluprácu s dôveryhodnou a medzinárodnou organizáciou, akou British Council je. 

Čo je partnerský program Addvantage?

Addvantage je partnerský program skúškového oddelenia British Council pre školy, jazykové školy, univerzity a všetky inštitúcie, ktoré každoročne registrujú kandidátov na nami ponúkané skúšky. Je to náš spôsob poďakovať sa za vašu spoluprácu. 

Kto sa môže prihlásiť do programu Addvantage?

Program Addvantage je určený všetkým školám a inštitúciám, ktoré svojich študentov registrujú cez British Council na cambridgeské skúšky a na skúšku IELTS.

Ako program Addvantage funguje?

Úroveň členstva závisí od celkového počtu zaregistrovaných kandidátov na skúšky za predchádzajúci školský rok (od septembra do augusta). Ponúkame dve úrovne:

Počet registrovaných kandidátov Úroveň členstva
6 až 39 Addvantage Basic
40 a viac Addvantage Premium

Vyššia úroveň členstva znamená viac výhod pre vás a je poďakovaním za to, že ste si vybrali práve British Council za vášho skúškového partnera. 

Ako môžem prihlásiť študentov na skúšku a stať sa partnerom v programe?

Zaregistrovať kandidátov na skúšku do British Council a stať sa našim Addvantage partnerom je naozaj ľahké. Pomôžeme vám s registráciou študentov a postaráme sa o kompletnú administráciu skúšok. 

Radi vám poskytneme viac informácií a poradíme vám podľa potrieb vašej školy a vašich študentov.  

  1. Zaregistrujte vašich kandidátov na skúšky rýchlo a ľahko cez náš online registračný systém (link nájdete v časti Registrácia podľa typu skúšky).
  2. Pošlite nám vyplnenú Addvantage prihlášku (na stiahnutie nižšie). 
  3. Užívajte si výhody vášho členstva.
  4. Ak zaregistrujete študentov aj na budúci rok, vaše členstvo vám automaticky obnovíme.

Prečo sa stať naším partnerom?

Our heritage.

British Council je medzinárodne uznávaná organizácia, ktorá na Slovensku pôsobí už od roku 1946. Máme najviac skúseností na Slovensku s výučbou anglického jazyka a s organizáciou medzinárodne uznávaných jazykových skúšok. Ponúkame široké spektrum jazykových skúšok nielen pre jednotlivcov, ale aj pre školy a firmy, a to vo viac ako 90-tich krajinách sveta. British Council má skúsenosti a odbornosť v poskytovaní komplexných služieb pri vyučovaní a testovaní anglického jazyka.

Our expertise

Vyše 70 rôznych skúškových organizácii a škôl na celom svete oceňuje, že sme globálnou a dobre zosieťovanou inštitúciou, ktorej môžu s dôverou zveriť administráciu svojich skúšok. Naša integrita, profesionalita a vysoká úroveň poskytovaných služieb je zárukou, že sa na nás môžete s dôverou obrátiť aj vy.

Your assurance

Ak prihlásite študentov na skúšku v British Council máte istotu, že sú v dobrých rukách. Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou, že vaši študenti absolvujú jazykovú skúšku v súlade s pravidlami, načas a za požadovaných podmienok. Naši skúšajúci sú vyškolení tak, aby dodržiavali pravidlá ochrany detí a vychádzali v ústrety kandidátom so špeciálnymi vzdelávacími potrebami.

Your advantage

Členstvom v programe Addvantage získate množstvo východ a bonusov - okrem cenových benefitov vám ponúkame aj pomoc pri príprave vašich učiteľov a študentov na skúške. Kompletný zoznam výhod pre členov nášho partnerského programu Addvantage nájdete v našich Terms and conditions (na stiahnutie nižšie). 

Pozri tiež