Registrácia

Zaregistrujte sa na ktorúkoľvek Cambridge English skúšku pomocou týchto jednoduchých krokov. 

KROK 1 - Online registrácia

  • Vyberte si z nižšie uvedenej ponuky skúšku, o ktorú máte záujem a v ktorom meste by ste ju chceli vykonať a zaregistrujte sa priamo v našom online registračnom systéme.
  • Vyplňte vaše osobné údaje pri registrácii na vami zvolenú skúšku. Pri registrácii prosím neuvádzajte diakritické znamienka (mäkčene, dĺžne, atď.),  pretože ich registračný systém nerozoznáva.
  • Po úspešnej registrácii vám bude doručený potvrdzujúci e-mail tzv. ‘Application Summary’. V prípade, že takýto e-mail nedostanete, je potrebné nás okamžite kontaktovať.

Upozornenie: Skúšky sa po skončení registrácie alebo po obsadení všetkých miest už viac nezobrazujú. Kompletná ponuka všetkých skúšok a termínov.

Select an exam below

Všeobecná angličtina

KROK 2 - Poplatok za skúšku

Pre uskutočnenie platby je v prvom rade potrebné, aby ste vedeli výšku poplatku, ktorý je potrebné uhradiť (do piatich dní odo dňa registrácie):

  • online platba – na konci online registrácie je možné uhradiť poplatok prostredníctvom vašej Visa alebo Mastercard platobnej/debetnej karty. V prípade, že sa počas takto   uskutočnenej platby vyskytne chyba, pošlite nám tzv. “print screen” – náhľad na obrazovku a pre úhradu použite niektorý z nižšie uvedených spôsobov.
  • Platba kartou – priamo u nás v British Council, Panská 17. Skontrolujte si prosím naše otváracie hodiny predtým, než sa rozhodnete využiť tento spôsob platby. Dôležité upozornenie: Neakceptujeme platby v hotovosti!
  • Platba prevodom – z vášho účtu na účet British Council, číslo účtu: 200 847 0006/8130, IBAN SK94 8130 0000 0020 0847 0006, SWIFT: CITISKBA, účet je vedený v Citibank Slovakia, a.s..

Mali by ste dostať automatický email "Confirmation" do dvoch dní od zaplatenia. Ak takýto email nedostanete, prosím kontaktujte nás.

V prípade, že si za platbu budete želať vystaviť faktúru, kontaktujte nás prosím na exams@britishcouncil.sk.

KROK 3 - Pozvánka na skúšku

Dva týždne pred skúškou vám bude zaslaný e-mail od Cambridge English Language Assessment, ktorého predmet sa nazýva 'Confirmation of Entry'. Je to pozvánka, ktorá obsahuje všetky dôležité údaje ku skúške (dátum, miesto konania, konkrétne časy). V prípade, že takýto e-mail nedostanete, prosím, skontrolujte si aj svoj spamový priečinok, alebo je potrebné nás čo najskôr kontaktovať na exams@britishcouncil.sk.

Informácia pre kandidátov so zdravotným znevýhodnením

Cambridge English skúšky vieme zabezpečiť aj pre kandidátov so zdravotným znevýhodnením. Pozrite si, ako vám vieme zabezpečiť špeciálne podmienky (dokument v anglickom jazyku). Zároveň od vás budeme potrebovať originál lekárskeho potvrdenia, nie staršieho ako dva roky a písomnú žiadosť, ktorá musí obsahovať čo je z našej strany potrebné pre vás zabezpečiť.

Pozri tiež