Registrácia

Prihláste sa na ktorúkoľvek Cambridge English skúšku - je to jednoduché. 

UPOZORNENIE: V deň skúšky môžeme od Vás požadovať negatívny test na koronavírus nie starší než 12 hodín. V prípade, že to na Váš termín skúšky bude potrebné, budeme Vás kontaktovať najneskôr 5 dní pred konaním skúšky. Aktuálne informácie o cestovných obmedzeniach v rámci Slovenskej republiky nájdete na stránke Ministerstva zdravotníctva SR (COVID Automat).

Ak sa chcete prihlásiť na jazykovú skúšku a prichádzate zo zahraničia, overte si, prosím, aktuálne podmienky vstupu na územie Slovenska na stránke www.korona.gov.sk a na stránke Ministerstva zahraničných vecí SR.

KROK 1 - Online registrácia

  • Vyberte si z našej ponuky skúšku, o ktorú máte záujem a rozhodnite sa, v ktorom meste by ste ju chceli absolvovať.
  • Prihláste sa na skúšku počas registračného obdobia (ak nie je kapacita skúšky ešte naplnená) cez náš online registračný systém. V rámci online prihlášky si, prosím, prečítajte si a potvrďte zobrazené podmienky registrácie. 
  • Po úspešnej registrácii vám bude doručený potvrdzujúci e-mail tzv. Application Summary. V prípade, že takýto e-mail nedostanete, kontaktujte nás.
  • Ak si želáte skúšku zaplatiť na faktúru, napíšte nám. V tomto prípade počkajte s úhradou skúšky na vystavenú faktúru.

KROK 2 - Platba za skúšku

Poplatok za skúšku je potrebné uhradiť do 5 dní odo dňa registrácie jedným z týchto spôsobov:

  • online – na konci online registrácie môžete skúšku zaplatiť online vašou platobnou/debetnou kartou (Visa, Mastercard). Ak sa počas takto uskutočnenej platby vyskytne chyba, pošlite nám tzv. “print screen” (náhľad vašej obrazovky) a skúšku uhraďte niektorým z nižšie uvedených spôsobov;
  • kartou – na našom zákazníckom centre v Bratislave počas otváracích hodín. Skúšku nie je možné zaplatiť v hotovosti! 
  • bankovým prevodom – na účet British Council, číslo účtu: 200 847 0006/8130, IBAN SK94 8130 0000 0020 0847 0006, SWIFT: CITISKBA, účet je vedený v Citibank Slovakia, a.s.. Do poznámky, prosím, uveďte vaše meno.

Do dvoch dní od úhrady poplatku za skúšku, by ste od nás mali dostať automatický e-mail Confirmation. V prípade, že takýto e-mail nedostanete, ihneď nás kontaktujte.

KROK 3 - Pozvánka na skúšku

Dva týždne pred skúškou vám bude zaslaný e-mail priamo od Cambridge English Language Assessment s predmetom Confirmation of Entry. Je to pozvánka, ktorá obsahuje všetky dôležité údaje o vašej skúške (dátum, miesto konania, konkrétne časy). V prípade, že takýto e-mail nedostanete, prosím, skontrolujte si aj svoj spamový priečinok a kontaktujte nás.

Kandidáti so zdravotným znevýhodnením

Cambridge English skúšky vieme zabezpečiť aj pre kandidátov so zdravotným znevýhodnením. Viac sa dozviete priamo na stránke Cambridge English Language Assessment  (v anglickom jazyku). Ak chcete požiadať o úpravu skúšky, budeme od vás potrebovať vyplnenú žiadosť a originál lekárskeho potvrdenia, nie staršieho ako dva roky.

Pozri tiež