Štedent a študentka čítajú spolu učebnicu

Prípravné kurzy

Jazykové kurzy na British Council vám môžu pomôcť pri príprave na skúšku podľa vášho výberu. Ponúkame vám 

Kurzy angličtiny pre deti a tínedžerov - Deťom sa venujú kvalifikovaní a skúsení lektori, ktorí na hodinách vyžívajú najmodernejšie vyučovacie metódy a učebné zdroje. Vaše deti sa nielen naučia anglický jazyk, ale zlepšia aj svoje komunikačné schopnosti v tomto jazyku.

Kurzy angličtiny pre dospelých - Tieto kurzy sú určené dospelým študentom angličtiny na rôznych úrovniach. Kvalifikovaní a skúsení lektori British Council sú zárukou skutočného pokroku vo vašom štúdiu anglického jazyka a pomôžu vám prekonať zábrany v komunikácii.

Pozrite si našu ponuku kurzov a vyberte si ten najvhodnejší pre vás.

Online materiály

Ponúkame vám široké spektrum online materiálov a mobilných aplikácií pre dospelých a deti, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa v angličtine.

  • LearnEnglish aplikácie vám pomôžu pripraviť sa na skúšku a overia vašu znalosť gramatiky a slovnej zásoby.
  • LearnEnglish stránky vám ponúkajú množstvo audio nahrávok, anglických textov a videí, ako aj praktických jazykových cvičení

Knihy a prípravné materiály

Môžete si u nás zakúpiť prípravné knihy a materiály: Top Tips for PET. Sú písané priamo lektormi z Cambridge a nájdete v nich:

  • tipy pre jednotlivé časti skúšky – čítanie, písanie, počúvanie a hovorenie
  • vzorové skúškové testy
  • zvukové záznamy pre časť počúvanie
  • vzorové odpovede
  • videá skutočných kandidátov, ktorí skúšku absolvovali, aby ste vedeli, ako skúška vyzerá.

Knihy si môžete zakúpiť priamo v British Council alebo objednať mailom.

Kniha Cena (EUR)
Top Tips  18

 Zakúpenie knihy

Prostredníctvom Slovenskej pošty

Pošlite e-mail na adresu info@britishcouncil.sk s názvom knihy, o ktorú máte záujem, vašou adresou, telefónnym číslom a vaším menom. Knihy posielame prostredníctvom Slovenskej pošty do troch pracovných dní na dobierku (platba pri prevzatí).

Prostredníctvom kuriérskej služby

Pošlite e-mail na info@britishcouncil.sk s informáciou, že si vami vybranú knihu želáte poslať kuriérom. My vám obratom pošleme všetky informácie ohľadne poplatkov spojených so zaslaním zásielky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Platbu je potrebné uskutočniť vopred prostredníctvom bankového prevodu.

Názov účtu: British Council
Číslo účtu: 200 847 0006/8130
Účet vedený v: Citibank Slovakia, a.s.
IBAN: SK94 8130 0000 0020 0847 0006
SWIFT: CITISKBA

Do popisu platby prosím uveďte vaše meno a názov knihy.

Potvrdenie o zaplatení prosím pošlite na emailovú adresu info@britishcouncil.sk spolu s adresou na doručenie, vašim mobilným číslom a vašim menom. Uveďte, prosím, aj názov/názvy objednávaných kníh, za ktoré ste zaplatili.

Priamo u nás v British Council

V prípade, že mate záujem kúpiť si knihu priamo u nás v British Council, overte si najprv naše otváracie hodiny. Za knihy nie je možné zaplatiť v hotovosti.