Prepare for your exam - SK
Prepare for your exam - SK

Prípravné kurzy

Naše prípravné kurzy angličtiny sú navrhované tak, aby zdokonalili vašu znalosť angličtiny, aby zvýšili vaše sebavedomie pri používaní angličtiny a zároveň vám pomohli pripraviť sa na skúšku, ktorú ste si vybrali. Vybrať si môžete z týchto kurzov:

Kurzy angličtiny pre deti a tínedžerov – prajete si, aby vaše dieťa učili vysoko kvalifikovaní, skúsení lektori, ktorí pri výučbe používajú najmodernejšie vyučovacie metódy, zdroje a technológie? Naše kurzy pre deti a tínedžerov sú špeciálne navrhované tak, aby zlepšili spôsob, akým sa vaše dieťa učí jazyk a aby rozvinuli jeho komunikačné zručnosti.

Kurzy angličtiny pre dospelých – naše kurzy sú špeciálne navrhnuté pre dospelých študentov angličtiny na rôznych úrovniach. Naši kvalifikovaní a skúsení lektori sú zárukou vášho skutočného pokroku v štúdiu angličtiny, pomôžu vám úspešne dosiahnuť cieľ a sebaistotu v komunikácii.
Pozrite si našu ponuku kurzov a vyberte si ten najvhodnejší pre vás.

Online materiály

V ponuke je široké spektrum online materiálov a mobilných aplikácií pre dospelých ako aj pre tínedžerov a deti, ktoré pomáhajú zdokonaliť sa v angličtine.

  • Naše LearnEnglish aplikácie vám pomôžu pripraviť sa na skúšku zdokonalením vašej znalosti gramatiky a slovnej zásoby.
  • Naše LearnEnglish stránky obsahujú stovky stránok audio, textu a video záznamov spolu s mnohými cvičeniami.

Knihy

Zistite všetko, čo sa dá o Cambridge English skúškach PET, FCE a CAE prostredníctvom kníh: Top Tips for PET, Top Tips for FCE, Top Tips for CAE, First Trainer, Advanced Trainer. Tieto knihy sú písané poprednými Cambridge lektormi a poskytujú:

• dôležité tipy a rady pre jednotlivé časti skúšky – čítanie, písanie, počúvanie a hovorenie
• vzorové skúškové testy
• zvukové záznamy pre časť počúvanie
• vzorové odpovede
• videá skutočných kandidátov, ktorí skúšku absolvovali, a teda vedia, čo od skúšky očakávať

Všetky tieto knihy si môžete zakúpiť priamo v British Council, prípadne si v nasledujúcej sekcii prečítajte, ako si ich môžete objednať prostredníctvom e-mailu a následne vám môžu byť doručené kuriérom.

Kniha Cena (EUR)
Top Tips for PET 18
First Trainer 

26

 Zakúpenie knihy

Prostredníctvom Slovenskej pošty

Pošlite e-mail na adresu info@britishcouncil.sk spolu s adresou, na ktorú si želáte knihu poslať, číslo vášho mobilného telefónu a vaše meno. Uveďte, prosím, názov knihy/kníh, o ktoré by ste mali záujem. Knihy sú zasielané prostredníctvom Slovenskej pošty do troch pracovných dní a platbu uskutočníte pri doručení.

Prostredníctvom kuriérskej služby

Pošlite e-mail na info@britishcouncil.sk s infomáciou, že si vami vybranú knihu želáte poslať kuriérom. My vám obratom pošleme všetky informácie ohľadne poplatkov spojených so zaslaním zásielky prostredníctvom kurérskej spoločnosti.
Platbu je potrebné uskutočniť prostredníctvom bankového prevodu.

Naše bankové údaje sú nasledovné:
Názov účtu: British Council
Číslo účtu: 200 847 0006/8130
Účet vedený v: Citibank Slovakia, a.s.
IBAN: SK94 8130 0000 0020 0847 0006
SWIFT: CITISKBA

Do popisu platby prosím uveďte vaše meno a názov knihy.

Potvrdenie o zaplatení prosím pošlite na emailovú adresu info@britishcouncil.sk spolu s adresou na doručenie, vašim mobilným číslom a vašim menom. Tiež prosím uveďte názov/názvy objednávaných kníh, za ktoré ste zaplatili.

Priamo u nás v British Council

V prípade, že mate záujem kúpiť si knihu priamo u nás v British Council, Panská 17, 811 01 Bratislava, vás prosíme, aby ste si najprv pozreli naše otváracie hodiny.