How to Succeed in the Global Workplace - free online course
Date
pondelok 08. máj 2017 do pondelok 05. jún 2017
Poloha
Bezplatný online kurz pre ľudí vstupujúcich na trh práce

‘How to Succeed in the Global Workplace’ je bezplatný kurz zameraný na ľudí, ktorí sa pripravujú na vstup na trh práce alebo sú v počiatočnej fáze svojej kariéry.

Online školenie poskytne účastníkom zručnosti a techniky, aby mohli sebavedome komunikovať, budovať vzťahy na pracovisku a urobiť tak dobrý a dôležitý prvý dojem v práci.

Kurz je ideálny pre študentov a absolventov, ale je tiež vhodný pre ľudí, ktorí sa vrátia do práce po prestávke v kariére, alebo pre tých, ktorí chcú len zlepšiť si svoj životopis so zručnosťami potrebnými pre dnešné globálne pracovné prostredie.

Kurz je vyvinutý v spolupráci British Council a Univerzitou v Sheffielde. Kurz sa zameriava na základné zručnosti, ktoré zamestnávatelia celosvetovo vyžadujú od nových zamestnancov, vrátane práce v mnohokultúrnom prostredí, prispôsobovaniu sa novému prostrediu, efektívnej tvorbe spoločných firemných akcii a vytváraniu vzťahov medzi kolegami a klientami z rôznych krajín.

Školenie tiež čerpá z nástrojov a techník, ktoré sa používajú v interkultúrnom vzdelávaní British Council, ktoré sú v súčasnosti dodávané odborníkom na všetkých úrovniach v medzinárodných spoločnostiach.

Kurz začína 8.mája 2017 a zahŕňa 3 hodiny online učenia za týždeň, počas čtyroch hodín.  Registrácia je teraz otvorená pre všetkých ľudí na celom svete.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite sem a registrujte sa http://bit.ly/2pHbahY

British Council má pobočky vo viac ako 100 krajinách, a tak spája ľudí vo Veľkej Británii a na celom svete už viac ako 80 rokov. Univerzita v Sheffielde je jednou z 100 najlepších svetových univerzít, ktorá je globálne uznávaná pre vysoko kvalitnú výučbu a medzinárodný vzhľad.