Od 20. mája 2020 znovu ponúkame jazykové skúšky podľa harmonogramu

1. Mám si rezervovať skúšku vzhľadom na súčasnú situáciu? Čo sa stane, ak bude zrušená?

Áno, zaregistrujte sa na skúšku, o ktorú máte záujem. Ak ju budeme musieť zrušiť, ponúkneme vám bezplatný transfer alebo vrátenie poplatku.

2. Plánujete do budúcna dodatočné termíny skúšok?

V spoluprácii s IELTS aj s Cambridge English plánujeme dodatočné termíny skúšok, ktoré by vyhovali našim kandidátom a partnerom. Prosím, sledujte našu stránku.

3. Mohli by ste poslať mojej vysokej škole potvrdenie o zrušení mojej skúšky?

Ak ste sa prihlásili na skúšku IELTS, budeme informovať organizácie, ktorým mali byť doručené Vaše výsledky, o zrušení testu.

Ak ste boli prihlásený na skúšku Cambridge English, môžeme informovať školu, na ktorú sa hlásite, o zrušení Vášho testu. Prosím, pošlite nám mail na exams@britishcouncil.sk s kontaktnými údajmi Vašej školy.

4. Budova British Council je zatvorená pre verejnosť. Ako dostanem svoj certifikát?

Väčšina našich zamestnancov momentálne pracuje z domu a naše priestory sú zatvorené, preto nevieme zabezpečiť poslanie Vašich certifikátov poštou.

Ak Váš certifikát zo skúšky IELTS alebo Cambridge English nebol doručený alebo ste si ho nevyzdvihli pred tým, ako sme uzatvorili naše centrá, bude u nás bezpečne uložený, pokým nebude možné ho odoslať.

Ak ste požiadali o zaslanie Vašich výsledkov zo skúšky IELTS organizáciam v rámci Vašej registrácie, môžeme im vo väčšine prípadov sprostredkovať Vaše výsledky online. V prípade, že to nebude možné, budeme dané organizácie informovať o problémoch s doručením Vašich výsledkov.

Momentálne nie je možné vyzdvihnuť si certifikát osobne u nás na British Council.

5. Akým spôsobom môžem kontaktovať Vaše zákaznícke oddelenie?

V čase uzatvorenia našich priestorov pre verejnosť sme tu pre Vás online a môžete nás kontaktovať mailom. V tejto výnimočnej situácii robíme všetko pre to, aby sme čo najskôr zodpovedali Vaše dotazy. Vopred sa ospravedlňujeme za možné zdržania a ďakujeme za Vaše pochopenie a spoluprácu.