Aktualizované: Marec 2021

Prioritou British Council je zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov, zamestnancov a ostatných ľudí, s ktorými spolupracujeme. 

Jazykové kurzy

Naše jazykové kurzy v súlade s vládnymi nariadeniami probiehajú online.Viac informácii o našej virtuálnej učebni je k dispozícii na našich webových stránkách v sekcii Virtuálna učebna pro deti a mládež a Virtuálna učebna pro dospelých.

Jazykové skúšky

V deň skúšky môžeme od Vás požadovať negatívny test na koronavírus nie starší než 12 hodín. V prípade, že to na Váš termín skúšky bude potrebné, budeme Vás kontaktovať najneskôr 5 dní pred konaním skúšky. Aktuálne informácie o cestovných obmedzeniach v rámci Slovenskej republiky nájdete na stránke Ministerstva zdravotníctva SR (COVID Automat). Momentálne nie je dovolené presúvať sa medzi okresmi.

Ak sa chcete prihlásiť na jazykovú skúšku a prichádzate zo zahraničia, overte si, prosím, aktuálne podmienky vstupu na územie Slovenska na www.korona.gov.sk a na stránke Ministerstva zahraničných vecí SR.

Radi by sme sa poďakovali za Vašu trpezlivosť a pochopenie. Budeme Vás informovať na tomto mieste o akýchkoľvek zmenách. Odpovede na najčastejšie otázky nájdete nižšie.  

Pozri tiež