Radi by sme Vám ponúkli virtuálne triedy, takže naši Primary a Secondary študenti môžu pokračovať v štúdiu anglického jazyka, kým je naše centrum dočasne zatvorené. Virtuálne triedy sú navrhnuté tak, aby pokryli všetky zručnosti a zabezpečili rovnaký pokrok ako naše klasické kurzy. Virtuálne učebne zahŕňajú živé hodiny s učiteľom a samoštúdium, ktoré je potrebné absolvovať online pred každou živou lekciou a po jej skončení. 

Podľa možnosti sa snažíme zariadiť pre Vaše deti rovnakého učiteľa v rovnakom čase a taktiež rovnakú triedu s tými istými študentami.

Prosím prezrite si Sprievodcu pre študentov a rodičov vo virtuálnych učebniach, ktorý obsahuje ďalšie informácie o tom, ako sa pripojiť k virtuálnej triede

Radi by sme Vás uistili, že deti budú môcť študovať v bezpečnom prostredí, nakoľko naša platforma zahŕňa niekoľko funkcií, ktoré slúžia k zaisteniu bezpečnosti detí v čase, keď študujú online. Veríme, že sa našim študentom bude možnosť stretávať sa so svojimi spolužiakmi a učiteľom z pohodlia a bezpečia ich domova bude páčiť.