Učenie angličtiny je s našimi aplikáciami zábavné! Učte sa s našimi hrami, videami, kvízmi a digitálnymi nahrávkami doma i na cestách. Vhodné pre celú rodinu.

LearnEnglish Grammar (UK Edition)

LearnEnglish Grammar (britská verzia)

Zdokonaľte si Vaše znalosti anglickej gramatiky s nami. Tisíce otázok v tomto interaktívnom pracovnom zošite pomôžu začiatočníkom i pokročilým.

Stiahnuť pre:  iOS | Android 

IELTS Word Power

IELTS Word Power

Pripravte sa na skúšku IELTS! Aplikácia IELTS Word Power Vám pomôže zopakovať si všetko, čo potrebujete. Ponúkame Vám viac než 100 otázok v 11 kategóriách – od vedy a techniky po ekonómiu.

Stiahnuť pre: Android

LearnEnglish GREAT Videos

LearnEnglish GREAT Videos LearnEnglish GREAT Videos

Precvičte si porozumenie anglickému hovorenému slovu pomocou tejto video aplikácie. V 24-och krátkych videách o kultúre Veľkej Británie sa dozviete viac o histórii anglického jazyka, objavíte Londýnske múzeá a obľúbené turistické miesta vo Veľkej Británii.

Na stiahnutie pre: iOS Android

Sounds Right

Interaktívna tabuľka výslovnosti Vám názorne ukáže samohlásky, spoluhlásky i dvojhlásky. Aplikácia navyše obsahuje audio reprodukciu foném, jednotlivých zvukov a slov.

Stiahnuť pre: iOS (len pre iPad)

Johnny Grammar’s Word Challenge

Johnny Grammar’s Word Challenge

Urobíte rekord? Koľko otázok týkajúcich sa gramatiky a slovnej zásoby zodpoviete za 60 sekúnd? Náš šampión Johnny Grammar má otázky pre začiatočníkov aj pokročilých.

Stiahnuť pre: iOS Android 

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

Čítajte zábavné príbehy o vesmírnych špiónoch a naučte sa s ich pomocou správnu výslovnosť. Každý príbeh navyše obsahuje hru a krátky slovník. V príručke pre rodičov Vám experti poradia, ako učiť angličtinu malé deti.

Stiahnuť pre: iOS (len pre iPad)

LearnEnglish Kids: Videos

LearnEnglish Kids: Videos

Sledujte najobľúbenejšie detské rozprávky (napr. Červená Čiapočka) s našou video aplikáciou. Nájdete tu aj audio rozprávanie a prepis textu. V príručke pre rodičov Vám experti poradia, ako učiť angličtinu malé deti.

Stiahnuť pre: Android (Google Play) | Android (Amazon App Store)

LearnEnglish Elementary Podcasts

LearnEnglish Elementary Podcasts

Počúvajte s nami digitálne nahrávky o živote v Spojenom Kráľovstve a zlepšite si tak Vašu slovnú zásobu, ako aj schopnosť počúvania s porozumením. Ku každej epizóde navyše získate prepis nahrávky a doplňujúce cvičenia.

Stiahnuť pre: iOS Android 

Learning Time with Timmy

Learning Time with Timmy Learning Time with Timmy

Deti vo veku 6 rokov (a mladšie) sa prostredníctvom zábavných hier s Timmom a jeho priateľmi naučia anglické slovíčka pre čísla, farby, tvary a jedlá. Aplikácia je vytvorená v spolupráci British Council a spoločnosťou Aardman Animations, tvorcom postavičiek Ovečka Shaun Kamarát Timmy

Na stiahnutie pre: iOS | Android (Google Play) | Android (Amazon) 

Premier Skills

Premier Skills

Naučte sa viac o futbale s našou aplikáciou. Interaktívne kartičky Vám názorne vysvetlia športovú terminológiu a s ňou súvisiace technické výrazy.

Stiahnuť pre: iOS