Náš nový British Council kurz, v ktorom si SECONDARY študenti užijú úplne pohlcujúci medzinárodný zážitok.

Naši študenti získavajú znalosti angličtiny potrebné pre globálny svet. Pomáhame im dosiahnuť ich plný potenciál a hovoriť po anglicky s istotou.

Tieto online kurzy prebiehajú s British Council spolužiakmi z iných krajín Európy. Študenti pochádzajú z týchto krajín: Bulharsko, Česká republika, Francúzsko, Gruzínsko, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Španielsko a Ukrajina.

Kurz pomôže vášmu dieťaťu objavovať rôzne európske kultúry a zvýšiť jeho povedomie o kultúrnom bohatstve a rozmanitosti. Bude mať tiež šancu zlepšiť svoje komunikačné schopnosti a zažiť skutočne medzinárodné prostredie podporujúce autentické používanie angličtiny.

To všetko v priateľskom a inkluzívnom prostredí s podporou a pozornosťou odborných učiteľov.

Zarezervujte si termín

Úrovne B1, B2, C1

Vek 12 – 17 rokov

Dvojtýždňové kurzy 1. až 12. júl a 15. až 26. júl

Pondelok – piatok 10:00 -12:10

Cena 272 EUR / 2 týždne

Online lekcie

Prehľad kurzu

Online kurzy​ Riadená výuka Secondary Plus Pridajte sa​ Angličtina Extra

2x60 min/denne​

10-minútová prestávka​

Extra online aktivity každý deň na British Council Learning Hub Motivujúce aktivity, ktoré umožňujú študentom spolupracovať na úlohách a projektoch pri komunikácii v angličtine Pracujte so spolužiakmi na príjemných dynamických úlohách, aby ste zlepšili rozprávanie a riešenie problémov Bezplatné webináre.​ Aktivity Escape Room a Quiz na precvičenie angličtiny a zábavu!

Odporúčame registráciu vykonať čo najskôr, pretože počet miest je obmedzený.

Zarezervujte si termín

Tento kurz buduje istotu študentov pri komunikácii v angličtine a zároveň ich spája s ostatnými študentmi v celej Európe.